Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.05 - Skandia w Lublinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
marcin0604, ale jaja będą Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: już widzę te mini obserwatorów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
przemo napisał(a):tylko pamietaj jeszcze o napisie Prasa TongueBig Grin

Jest, jest. Na plecach.
Swoją drogą liczę na poczucie jumoru u Czesia ;-)
Sorki, ale według mnie jest to nie fair zagranie. Nie fair w stosunku do orga i pozostałych uczestników, którzy zapłacili za start. I nie zapłacili tylko za pomiar czasu, ale także, za oznakowanie trasy, jej zabezpieczenie oraz to, że będą mieli się z kim ścigać. A Ty przyjeżdżasz na gotowe i oprócz uwzględnienia Cię w oficjalnych wynikach (nieofijalnie możesz sobie zapamiętać numer kolesia przed Tobą i później zobaczyć, który byś był oficjalnie) i jedzenia korzystasz z wszelkich dobrodziejstw wyścigu.
Ojej Grzesiu, ale las i drogi są dla wszystkich, a zdaje się, że wyścig odbywa się przy niegoraniczonym ruchu drogowym, więc zarówno cykliści jak i org musi się spodziewać takich wybryków. Również ja z nieukrywaną radością nie zapłacę tych 70, bodajże, złotych opłaty startowej i chętnie się przewlekę przez to medio :-)
Ale na pewno nie przesadzasz? Grzesiu? W życiu też jesteś takim legalistą? ;-)
I jeszcze zapytam o te dobrodziejstwa :lol:

maYkel

Trasa niby dziadowska, ale jak za darmo przejechać to nagle się okazuje zajebista. :lol:
Oj Panowie, stare chłopy a manewry robicie jak dzieci.
To tylko Ty powiedziałeś. Ja nie. Sam byś wykonał taki manewr tylkoo po prostu na to nie wpadłeś. Więc bez przesady.

maYkel

marcin0604 napisał(a):To tylko Ty powiedziałeś. Ja nie.
Nie dalej jak w zeszły wtorek nabijałeś się że trasa to dziadostwo i powinni przez kalinę puścić. Ja bym nie jechał jakby mi się trasa tak bardzo nie podobała.

marcin0604 napisał(a):Sam byś wykonał taki manewr tylkoo po prostu na to nie wpadłeś. Więc bez przesady.
Heh Machiavelli się znalazł. Nie, nie wykonałbym - nie jestem taki dusigrosz. Jakbym nie chciał jechać to bym nie jechał. A jak chcę to płacę.

Ale to nie moja sprawa, mnie to nie gorszy tak jak Grześka. Bawcie się dobrze i wysokiego miejsca życzę :lol: . Ja tylko tak sobie wirtualnie pokiwałem głową z politowaniem. :mrgreen:
Dlaczego większość imprez rowerowych odbywa się po południowej stronie lublina a nie północnej ? wiem las..., ale dolina ciemięgi ma więcej zróżnicowanego terenu. Zawsze startowałem w Nałęczowie, ale Lublin tu gdzie mieszka większość rowerzystów woj. Lubelskiego i może sobie pojeździć po tej trasie... słabo....
Fakt organizacja imprezy kosztuje, rozumiem org.
życzę powodzenia wszystkim uczestnikom legalnego startu Scandi.
Ależ naturalnie. Czegoś nie chcesz zrozumiec. To ci podsunę pod kurierski nosek: nie uważam tej trasy za trasę cyt. "zajebistą". A chcę pojechac i owszem. Co do Twojego poruszającego wyznania, że nie jesteś dusigroszem to chcę Ci powiedziec, że "a co mnie to obchodzi?" Jeśli to sugestia w moją sttronę jakobym był dusigroszem to zapytam: znasz mnie na tyle by walic mi takimi sugestiami? hmm? Czy może nie styka ci tu wyobraźni, Majkelu? ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10