Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam na imię Piotrek. Co prawda nie jestem z Lublina, ale ze Świdnika a pochodzę z Kraśnika Smile To tyle nieskomplikowanej historii lokalizacyjnej. Mam nadzieję, ze to nie przeszkadza, sam Lublin uznaję za stolicę regionu i całkiem miłe miasto Smile
To może tyle na początek - zapraszam ew. na http://www.bikebrother.com/biker/petrus Nie ma się czym chwalić, ale moze się komuś stronka przyda.
Jako pierwsza przywitam nowego kolegęSmile. Pojeździsz sobie po naszych ścieżkach a trochę przejdzie Ci zachwyt ale za to jest tu całkiem sporo fajnego rowerowego luda.
Nawet fajna strona.
Petrus witamy oczywiście Big Grin zapraszamy Big Grin

kropka pojaw się w końcu na ustawce i przestań narzekać na ścieżki, cieszmy się że w ogóle jakieś są
Witaj Petrus. Ścieżki u nas może i średnie, ale za to sporo fajnych tras wokół Lublina.
Zapraszamy.
Witaj Petrus. W Lublinie jest ok ale dopiero po wyjechaniu poza miasto można sobie na prawdę dobrze posmigać w dobrym towarzystwie.

Dlatego wpadaj na ustawki !!
Heh..dzieki wszystkim - będę śledził njusy i jak zajęcia pozwolą to dołączę Smile