Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.04.2012 akcja: powrót do dawnej formy!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam wszytskie jeżdzące DziewczynySmile

Widzę że głucho tu od jakiegoś czasu, ale mam nadzieję że to szybko się zmieni i wkrótce zorganizujemy coś razem!
Na forum jestem w zasadzie nowa, nigdy jeszcze nie byłam na żadnym spotkaniu z forumowiczami, a z powodu kontuzji kolana miałam dłuuuugą przerwę w jeździe na rowerze. i mimo że kiedyś rower był moimi drugimi nogami, i tak jak Forest Gump wszędzie gdzie szedł biegł, tak jak wszędzie gdzie ''szłam''', ''jechałam'' to teraz jestem w naprawdę fatalnej formie. Dlatego proponuję zorganizować za tydzień(pt, sob?) np. jakąś niedaleką wyprawę w tempie mocno rekreacyjnym w celu zapoznania się i podjęcia wspólnej próby odzyskania utraconej formy. Co Wy na to?
P.S. Dodam że mam zabytkową kolarkę, którą przez ten tydzień postaram się doprowadzić do prawidłowego stanuSmile

Czekam na Wasze odpowiedzi i pozdrawiamSmile
Hejka,
Super, że jeździsz szosą. W końcu miałabym jakieś babskie towarzystwo do ujeżdżania asfaltów, bo nie da się ukryć, że z facetami nie o wszystkim da się poplotkować 8-) . Pisz jak będziesz miała już gotowy sprzęt to pokręcimy gdzieś sobie. Jak dla mnie może być i piątek (oby nie wcześniej niż 16:00), jak i sobota powiedzmy o 9:00 rano lub też inny dzień. Wszystko do ustalenia ;-)
Cześć Patrycja, cieszę się że się odezwałaś!Wink Tylko ja naprawdę uprzedzam że póki co moje tempo będzie nawet nie rekreacyjne, a emerytalneBig GrinBig Grin i to nawet nie chodzi o kondycję a o sprzęt jakim dysponuję, bo to taka zabytkowa klasyczna kolarka. dokładny dzień i trasę ustalimy może jakoś na tygodniu, ok? Bo na obecną chwilę oba podane przez Ciebie terminy mi pasują, ale jeszcze wiele się może zmienić. no i ta pogoda nieszczęsna. chociaż ja tam akurat w deszcz straaaasznie lubię jeździćTongue Pozdrawiam!
Taaaa, te zabytkowe kolarki to taka cicha woda... 8-). A tak na serio może być powolutku, tak żeby się makijaże nie porozmazywały :-P . Też wychodzę z kontuzji kolan więc lekkie kręconko będzie w sam raz. Jak będziesz zdecydowana na termin i godzinkę to edytuj posta, może ktoś jeszcze zechce dołączyć :-)
Jak to nie można z nami poplotkować :?: Confusedhock: :mrgreen:
Patryk napisał(a):Jak to nie można z nami poplotkować :?: Confusedhock: :mrgreen:

Patryk właśnie Smile
I ja bardzo chętnie dołączę w piątek po 16, od dzisiaj nareszcie mam rower w LublinieSmileSmileSmile
Słonko! Jaki Ty masz genialny nick!
Bardzo aktualny :mrgreen:
Extra! To już jesteśmy we trójkę- Pat, Slonko, i ja, wstępnie umówione na pt. popołudniuSmile Czekamy na kolejnych chętnych! :mrgreen:
Stron: 1 2 3