Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 25.04.2012, godz. 17.30, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kierunek wycieczki - do ustalenia, ale proponuję do Niedrzwicy przez Stary Gaj a potem zielonym szlakiem rowerowym.
Pomny dyskusji ostatnim razem odpowiadam: tak, światełka się przydadzą, najtańszy komplet widziałem w Carrefourze na Witosa, już za niecałe 10 zł.
Zapraszam
Mariusz ubiegłeś mnie kilka minut. Zróbmy ustawkę na 17.30 bo ja chciałem przejechać przynajmniej część trasy sobotniej. (do Babina) a może i dalej. Na 17 nie zdążę. A o 17.30 będe jechał tak czy inaymczej. Ustawka w tym samym miejscu
Ok, godzina wyjazdu zmieniona.
Skoro jest wpis, to informacja o braku wpisów również usunięta :mrgreen:
Do zobaczenia.
o kurczę. zły rower wziąłem i ciuchy, żeby z Wami pojechać. ale może przyjadę na chwilę, jak zdążę, to choć kawałek się z Wami przejadę, jak nie będziecie gnać jak zwariowani. Smile

jaki dystans od ustawki?
Jeśli pojedziemy zgodnie z planem, to +/- 60 może być.
mariox napisał(a):tak, światełka się przydadzą, najtańszy komplet widziałem w Carrefourze na Witosa, już za niecałe 10 zł.
Zapraszam
Jakby ktoś chciał mogę sprawdzić ceny światełek - na co dzień siedzę w Galerii Lubelskiej - czyli w Carrefourze. ;-)
Chciałem, bardzo chciałem, sprzęgło, redukcja, lewy kierunek, gaz, awaryjne, hamulec, prawy kierunek, sprzęgło, gaz, awaryjne, hamulec, itd..., itd.... i http://oi45.tinypic.com/5jz71u.jpg


Szkoda tego Cry
a gdzież to taki korek spotkać można ??
Zakopianka Big Grin
Widzę, że jakieś OT tu się robi... żeby nie było - Panowie, dzięki za wspólne kręcenie, Bełżyce i okolice zaliczone, tempo było takie, że nie mogę napisać, że się nie zmachałem :-) Do następnego !! Do domu zajechałem na punkt 21.00.
Stron: 1 2