Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 01.08 Do źródeł Bystrzycy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jest to jeden z naszych dłuższych standardów, o których przypomniał wczoraj Artur. Jeździmy tam każdego roku. W zeszłym było nawet pływanie na tratwie :mrgreen: .
Trasa terenowo-szosowa, dystans tam i z powrotem ok 120km, tempo rekreacyjne.
Proponuję wyjazd: sobota 01.08, godz. 9.00, lkj

Myślę, że nie będą mi miały za złe osoby uwidocznione na poniższych zdjęciach
Ja się piszę na taki wyjazd :->

Ja jednak ze smutnych przyczyn osobistych nie mogę jechać Cry Pozdrawiam Was
Witam!

No fakt, bardzo fajna trasaSmile W ubiegłym tygodniu podskoczyliśmy tam z kumplem pierwszy raz, licząc mniej więcej od tamy nad zalewem wyszło nam w dwie strony trasą uliczną 90km. (przez Prawiedniki, Osmolice, Strzyżewice, Zakrzówek)

Jak dobrze pójdzie może się przyłączę, ale to się okaże bardziej pewne dopiero bliżej weekendu.

PozdrawiamSmile
oo fajnie, jak mi nic nie wyskoczy to chętnie się przejadę, ciekawe czy tratwa jeszcze tam jest :mrgreen:
szkoda, że w sobotę... spróbuję załatwić sobie wolne w pracy :-P może się uda!
01.08, godz. 9.00, lkj - wszystko jasne :-D , będę :!:
krótkie acz bardzo owocne negocjacje domowe po których ja również mogę zgłosić swoją kandydaturę na wyjazd, no i jakis sensowny dystans to tez jest ogromny plus , a jak jeszcze będzie ładnie słonko świeciło to juz będzie naprawdę wspaniale
Wawerka napisał(a):ciekawe czy tratwa jeszcze tam jest :mrgreen:

jest jest, i dodatkowo na wyposażeniu dwa rodzaje kijków do odpychania Big Grin
A trasa to w większości asfalt pewnie?? Ale co ja się pytam i tak pewnie będę pracował Undecided
emZi napisał(a):
Wawerka napisał(a):ciekawe czy tratwa jeszcze tam jest :mrgreen:

jest jest, i dodatkowo na wyposażeniu dwa rodzaje kijków do odpychania Big Grin

hehe, no to widzę że firma się rozwija bo w zeszłym roku był tylko jednek kijek :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4