Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Przywitać się chcieliśmy :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie.

Jestem Lemon czyli Tata. Od lat rekreacyjnie pedałuję swoją Meridą MATTS Cruise 5.5. Żona regularnie dosiada swoje miejskie wozidło. Nasza dwójka przedszkolaków również została zaszczepiona rowerowym bakcylem. Lubią rowery i aktywność fizyczną.
Od tego sezonu czyli od momentu kiedy syn bezpiecznie czuje się na drogach publicznych, a córka przesiadła się z fotelika na rower ze sztywnym holem ze mną, postanowiliśmy oficjalnie dołączyć do Was choćby ze względu na Masę Krytyczną i szereg propozycji zamieszczanych na forum.

Postaramy się być aktywni i widoczni.

Planujemy realizować się w zwiedzaniu najbliższych okolic Lublina. Chętnie podłączymy się pod wspólne kręcenie pedałami Smile

Pozdrawiamy
Lemon z rodzinką Wink
Witajcie i tym bardziej cieszymy się bo jesteście tacy rozwojowi ;-)
Lemon w innym temacie wspomniałeś o "dyszlowym zaprzęgu" :-D
Od razu skojarzyłem z rodzinką, którą w ubiegłym tygodniu (a może wcześniej) widziałem na Marinie a później mijałem na ścieżce.
Fajnie, że dołączyliście do naszego grona :-D
Grzenio wita Smile
Witajcie,
właśnie dzięki takim rodzicom, nasza masa kiedyś może chociaż się zbliży do wielkości tej wspomnianej w innym temacie - Łodzi Smile
do zobaczenia Smile
Witajcie Smile
Siemaneczko :mrgreen: