Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 28.07 JPII Lukoil 18.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak w temacie. I wszystko jasne.
Szosa przeważnie ?
Kierunek Wojciechów. Będą odcinki polnymi drogami.
więc stawię się Wink
Ja też :-)
Więc prawdopodobnie będę i ja. A mam zamiar poznac Was z (jeszcze nie) moją nową kozą, która pięknie trzeszczy i w ogóle szał na sprężynach- kapelusik i hawajska koszula :mrgreen:
Tak więc proszę Ciebie Jurek-bierz aparat bo ja mam zamiar się totalnie lansowac. Hehe.
Edyt: sorka za gapiostwo - to mialo byc w dziale babska ustawka i to ma byc jutro. Znalazłem się tu niechcący.
Skoro jeszcze nikt się nie wypowiedział więc ja oddam swój głosSmile Na ustawce pojawili się Wieśko, ArtiArt (organizator), ja i augustXneuer mi z licznika wyszło door to door 43.321 z średnią 27.3 km/h Wink Dziękuję organizatorowi za fajną traskę ,którą wykorzystam sobie do jazdy Wink
Pawel93 napisał(a):43.321 z średnią 27.3 km

Wow, szalejecie Big Grin No ale ekipa: z Arturem i Szybkim Lopezem no to wiadomo, że wolno nie będzie Big Grin
Heh, ja dziś miałem wolne od pracy ale chłopaki jakoś późno się zorganizowali i ........ nie zdążyłem :-P za późno temat wyhaczyłem i żona malowanie szafki zmontowała co bym się nie nudził ;-)
Jutro też mam wolne , więc....... może ktoś zaproponuje jakiś wypad i aby nie był zbytnio po asfalcie :-D
Peace
Dzięki, że Artur zapodał ustawkę, bo szczerze miałem ochotę na wyjazd i dzięki chłopakom, że zaczekali na zbiórce, bo mi się spóźniło :-P
Trafiłem na naprawdę szybką ekipę i był jeden moment, że poczułem niemoc, ale takie wyjazdy również są po to, żeby poznać samego siebie. Miło było się z wami zmęczyć :-D Dzięki :-)
Czekam na kolejne, podobne wyjazdy... mam nadzieję, że wrócę z wszystkimi ;-)
Stron: 1 2