Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Krosstech Wita wszystkich formumowiczów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witamy

Jesteśmy firma produkująca stojaki na rowery interesuje nas opinia rowerzystów korzystających z różnego rodzaju stojaków na rowery .
każda uwaga spostrzeżenie będzie cenne

W przyszłości pomoże to nam skonstruować stojak na rowery o jakim marzycie Smile

Pozdrawiamy
www.krosstech.pl
krosstech napisał(a):interesuje nas opinia rowerzystów korzystających z różnego rodzaju stojaków na rowery .
No to moja opinia jest taka, że Wasze wszystkie produkty nie powinny nawet aspirować do nazwy "stojak rowerowy", bo nie spełniają żadnych norm bezpieczeństwa i żaden szanujący się rowerzysta, mający choć trochę oleju w głowie nie przypnie do takiego stojaka swojego roweru, no chyba, że chce żeby mu go ukradli.

Porządny stojak powinien umożliwiać przypięcie roweru za ramę a nie za koło, jeśli nie jest to możliwe to jest to zwykły szmelc.

[Obrazek: obraz001aa.jpg]
te stojaki mają zastosowanie tylko przy ogródkach piwnych gdzie rower masz obok siebie, albo w garażach...no ja właśnie myślę nad takimi

[edit]

oj przy jakich piwach...przecież nie wolno....... :oops:
[Obrazek: 6626d63652603a8.jpg]
Fajny krawężnik 8-)
co jest "nowoczesnego" w tych "systemach parkowania rowerów"? stojaki podobnego typu były na wsiach, pod sklepami GSu, od kiedy pamiętam, czyli od dobrych dwudziestu paru lat. więc? jak to jest z tą nowoczesnością? hę?

róbcie stojaki "U", jak pokazał KermitOZ. takie "wyrwikółka", jak macie w ofercie, powinny już dawno wyjść z użytku
A ja po prostu proponuję lekturę dokształcającą Smile Rzetelne informacje i fakty na temat stojaków.

http://tinyurl.com/239xqdg
Jedni piszą na linkach za 5 zł że są to super bezpieczne zapięcia rowerowe, a inni sprzedają wirwikółka uważając je za wygodne i bezpieczne. I dziwić się potem, że tyle rowerów ginie, skoro tacy "specjaliści" robią ludziom wodę z mózgu.
Kolega z krosstechu napisał chyba wyraźnie, że potrzebuje opinii na temat stojaków, więc bardzo proszę pisać opinie, a nie jakieś głupie teksty...

Olo lepiej dał byś linka do naszej opinii na temat stojaków którą zrobiliśmy dla urzędu miasta parę lat temu. Szukałem jej i nie mogłem nigdzie znaleźć.

Lubelaczek dobrze napisał. Tak zamontowany stojak uniemożliwia włożenia koła do stojaka, przecież to jest logiczne!
Michale, pytania o opinie w sprawie stojaków to może zgłaszać sklep, firma, urząd, a nie firma je produkująca, która nie dość że oferuje same buble, to jeszcze w opisie używa takich zdań jak:
Cytat:- oferta jest odpowiedzią na oczekiwania użytkowników rowerów
- Odpowiednio dopasowana wysokość konstrukcji umożliwia przypięcie roweru za ramę chroniąc go przed kradzieżą
- Stojaki RAD charakteryzuje specjalna konstrukcja, która utrzymuje rower w pionie zarazem nie powodując uszkodzeń
Olo znajdziesz gdzieś ta opinie?
Stron: 1 2 3 4 5