Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Spawanie ramy Cro-Mo GIANT
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka!

Zarejestrowałem się bo niestety pękła mi rama przy wolnobiegu Sad

Rower ma już swoje lata, to Giant GSR 400 z 1997 roku i mam go od nowości. Ostatnio mało jeżdżę (ostatnie wakacje siedziałem z dzieckiem w domu), głównie po mieście i bardzo lekkim terenie (opony 1.95x26 z gładkim bieżnikiem). Niedawno wsiadłem na rower żeby pojechać na wymianę suportu bo od 2 lat rzęzi i nowy leży i doczekać się nie może. Jakoś dziwnie się jechało, okazało się, że rama pękła i nie mogę znaleźć gdzie ją pospawać żeby było dobrze. Możecie coś doradzić?

Fotka uszkodzenia i 2 starsze fotki całości.

[Obrazek: 4b7d14ece46908b6m.jpg] [Obrazek: 4d5bd1d63274736bm.jpg] [Obrazek: 0654df7531b7c931m.jpg]
Ojciec mojego kumpla spawa ramy (i nie tylko) TIGiem. Widziałem 3 ramy przez niego pospawane i nie wymagały poprawek. Jeden full w podobnym miejscu jak Twoja. Wiem że spawał sporo więcej ram ale piszę o tych co widziałem. Warsztat ma na ul. Szerokiej w Świdniku (ale tej koło stacji PKP Świdnik Wschód, za torami idąc od miasta w lewo). Telefon podeślę na priva.
Byłem w poniedziałek - pospawane elegancko Smile Dzięki za namiar, przy okazji gość przyspawał mi końcówkę tłumika w samochodzie bo nie miałem gdzie. Niech wyjdzie słońce zza chmur to śmignę nad zalew.