Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20 maja 2012, II Rodzinny Rajd Rowerowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Tak jak pisałem planowałem na niedzielę akcję ulotkową. Pogoda nam się zwaliła, więc tłumów pewnie nad zalewem nie będzie. Ja jednak na 15 podjadę na lkj. Jakby ktoś był chętny to zapraszam. Chodzi o to, że mógłbym dać częśc ulotek do rozdawania w ciągu tygodnia. Warto tę imprezę nagłośnić bo to potencjalni klienci ;-) na Wyścigi rodzinne, które będzie organizował RL. Nie mówiąc o tym, że to doskonale wpisuje się w cele naszego Stowarzyszenia.
Jurek S napisał(a):Tak jak pisałem planowałem na niedzielę akcję ulotkową. Pogoda nam się zwaliła, więc tłumów pewnie nad zalewem nie będzie. Ja jednak na 15 podjadę na lkj. Jakby ktoś był chętny to zapraszam. Chodzi o to, że mógłbym dać częśc ulotek do rozdawania w ciągu tygodnia. Warto tę imprezę nagłośnić bo to potencjalni klienci ;-) na Wyścigi rodzinne, które będzie organizował RL. Nie mówiąc o tym, że to doskonale wpisuje się w cele naszego Stowarzyszenia.
Spoko Jurek, jak Bozia da i spełnią się zapowiedzi weather.com będzie całkiem znośnie ;-)
Lech napisał(a):(...)
Spoko Jurek, jak Bozia da i spełnią się zapowiedzi weather.com będzie całkiem znośnie ;-)

Na to wygląda. Więc zapraszam na 15.00 pod LKJ
Chętnie bym pomógł, ale się przeziębiłem lekko. Za tydzień będę na 11.30. A tutaj info o wyjeździe w KL: http://www.kurierlubelski.pl/artykul/57 ... ,id,t.html
No dobrze. Zostały 354 ulotki (część wzięła Basia, część mani_73 no i część ro zdałem dzisiaj) Szkoda, że dzisiaj nikt się nie pojawił bo mimo kiepskiej pogody było trochę rowerzystów i to nawet z dziećmi. Czy mam zrobić normalną ustawkę i jak zjedzie się kilkanaście osób wręczyć każdemu porcję ulotek jako warunek do jazdy? :lol: Bo na ustawki to zawsze są chętni, a jak przyjdzie trochę popracować to juz trudniej Undecided . Jutro ma być trochę lepsza pogoda więc zapraszam na 18 LKJ. Także na moment jeżeli ktoś chciałby tylko wziąć trochę ulotek, żeby porozdawać w innym terminie.
Jurek S napisał(a):Czy mam zrobić normalną ustawkę i jak zjedzie się kilkanaście osób wręczyć każdemu porcję ulotek jako warunek do jazdy? :lol:
No jasne, porządek musi być, ustawkę im zrobić to by przyjeżdżali i korzystali, a ulotek to nie ma komu :lol:
Norma... Niech zarząd... [Regulamin forum §3 pkt.6]
Ja myślę, że Jurek powinien jasno dać do zrozumienia, że nie zrobi w tym sezonie już żadnej ustawki. Blady strach by padł na Forumowiczów i od razu by przyjechali rozdawać :lol: No chyba, że wolą samotną jazdę nad Zalew do końca sezonu Big Grin
Odwołuję dzisiejszą akcję ulotkową
Jurek S napisał(a):Zabierajcie ze sobą dzieci, żony ... Szykuje się dobra zabawa.

Wyruszamy 20 maja o godz. 12 z Placu Litewskiego. W asyście Policji przejedziemy nad zalew na Słoneczny Wrotków, a grupa zaawansowana ;-) objedzie zalew dookoła i dołączy do festynu.

Jak tylko ogarnę katary Micro Lemonów to będziemy w komplecie. Mamy aspiracje dołączyć do grupy zaawansowanej. Treningi wydolnościowo-motywacyjne trwają ;-) .

Do miłego
Lemon
Stron: 1 2 3 4 5 6