Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20 maja 2012, II Rodzinny Rajd Rowerowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
jakby trochę wydłużyli trasę to by była SkandiaSmile
Oczywiście biorę córkę i się meldujemy :mrgreen:
Też raczej będę
Dzięki pomocy: Aga84, mani_73, Jakub P., mama Inuli, BasiaCh, udało się rozprowadzić 350 ulotek. Zostało jeszcze 150. Może ktoś dzisiaj, albo w sobotę wybiera się nad zalew to do 15.30 można wziąć w okolicach Starego Miasta. Pogoda na niedzielę zapowiada się ekstra więc dobrze by było, żeby info o imprezie dotarło do jak największej liczby mieszkańców.
Zbiera się też ekipa do pomocy przy prowadzeniu rajdu, ale jeszcze parę osób by się przydało. Jeżeli ktoś nie ma czasu to wystarczy na sam przejazd.
Osoby, które się zgłosiły i ew. zgłoszą do pomocy proszę o przyjazd na Plac Litewski o 11.30. Wezmę kilka kamizelek gdyby ktoś nie miał.
Zapowiedź na MM pojawiła się wczoraj w dziale artykułów :-) . Dostałem kilka mniej lub bardziej inteligentnych zapytań na pw, pod zapowiedzią dał o sobie znać troll, ktoś inny go dokarmił - czyli zainteresowanie jest :-> .
Jurek S napisał(a):Zbiera się też ekipa do pomocy przy prowadzeniu rajdu, ale jeszcze parę osób by się przydało. Jeżeli ktoś nie ma czasu to wystarczy na sam przejazd.

Przyłączam się do prośby Jurka :-D
Jeszczę trochę osób by sie przydało (jeśli nie na dłużej to chociaż na sam przejazd).
Wybieram się na lajtowy objazd zalewu. Wyjeżdżam o 16 spod LKJ.
hej ;-) ja będę na placu o 11.30, ale chyba nie mam kamizelki..
Monika napisał(a):hej ;-) ja będę na placu o 11.30, ale chyba nie mam kamizelki..

Kilka kamizelek będę miał. Dzisiaj na ścieżce spotkałem rowerowy patrol policyjny, który jak sie okazało po krótkiej rozmowie będzie nam towarzyszył w czasie przejazdu.

Rozdałem resztę ulotek. Rozeszły sie jak ciepłe bułeczki :-D . Można było rozdać dwa i i trzy razy tyle. Potencjał rowerzystów jest w Lublinie naprawdę potężny. Trzeba ich tylko zaktywować. Oczywiście do tego potrzeba ludzi, dlatego zachęcam i członków RL i uzytkowników tego forum do bardziej czynnej postawy. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie każdy ma takie prospołeczne zapędy czy predyspozycje, ale zachęcam :-D .
Bądźmy jutro w jak największej liczbie.
Będę :-)
Stron: 1 2 3 4 5 6