Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20 maja 2012, II Rodzinny Rajd Rowerowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
W imieniu Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin" zapraszam na II Rodzinny Rajd Rowerowy.
II Rodzinny Rajd Rowerowy
Zabierajcie ze sobą dzieci, żony, mężów, ojców, matki, dziadków, babcie i wszelkie osoby towarzyszące :mrgreen: . Szykuje się dobra zabawa.

Wyruszamy 20 maja o godz. 12 z Placu Litewskiego. W asyście Policji przejedziemy nad zalew na Słoneczny Wrotków, a grupa zaawansowana ;-) objedzie zalew dookoła i dołączy do festynu.


PROGRAM FESTYNU
Zalew Zemborzycki – „Słoneczny Wrotków” – 20 maja 2012
14:00 - 14:05 Rozpoczęcie Festynu
14:05 - 14:15 Pokazy sztuk walki - Lubelski Klub Karate Kyokushin
14:15 - 14:25 Konkurs ze znajomości przepisów ruchu drogowego – WORD
14:25 - 14:45 Występy artystyczne ZS Nr 1 (aerobik sportowy, breakdance)
14:45 - 14:50 Występy zespołu tanecznego RYTM z Centrum Kultury w Lublinie
14:50 - 15:55 Występy Zespołu „Fantazja” ze Szkoły Podstawowej Nr 7
15:55 - 15:00 Występy Zespołu tanecznego RYTM z Centrum Kultury w Lublinie
15:00 - 15:10 Konkurs historyczny „Lubelski Lipiec 80”
15:10 - 15:15 Występy Zespołu tanecznego RYTM z Centrum Kultury w Lublinie
15:15 - 15:40 Młodzieżowy Dom Kultury Pod Akacją – spektakl ”Kot” - Teatr „Pacopticum”
15:40 - 15:55 Występy art. dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 40
16:00 - 16:15 Pokazy spadochronowe, balonowe
16:15 - 16:30 Konkurs dla dzieci ze znajomości przepisów ruchu drogowego
„Jestem bezpieczny na drodze”
16:30 - 16:40 Pokazy sztuk walki - Lubelski Sportowy Klub Taekwondo
16:40 - 16:55 Występy art. dzieci z ZS Nr 8 (zespół taneczny i gimnastyka sportowa)
16:55 - 17:10 Konkurs ze znajomości przepisów ruchu drogowego – WORD
17:10 - 17:20 Pokazy sztuk walki – Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
17:20 - 17:40 Występy artystyczne młodzieży z VI LO
17:40 - 18:20 Występy artystyczne młodzieży z IX LO (2 zespoły)
18:20 - 18:45 Występy artystyczne młodzieży z XXIII LO
18:45 - 19:00 Zakończenie festynu

Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin" jako współorganizator ma w tym wydarzeniu zadania marketingowe i logistyczne.
Zeby nie zakładać nowego tematu będę pisał tutaj.
1. Potrzebuję chętnych na akcję ulotkową nad Zalewem w niedzielę 13 maja. Mamy tylko 500 ulotek więc nie będzie problemu z ich rozdaniem. Jeżeli byłaby grupa przedpołudniowa to mogę część ulotek przekazać. Ja będę mógł po południu od godz. 14.30, a więc dla poobiednich rowerzystów. Można też jeżeli ktoś chce indywidualnie w sobotę. W pierwszej kolejności wypatrujemy rodzin z dziećmi, a jest ich coraz więcej.
2. Będę potrzebował w dniu wyjazdu (20 maja) kilka osób do obstawiania. Mimo, że główne zadanie spełni Policja i Straż Miejska będą też i zadania dla nas. Spotkamy się o 11.30 i wszystko wyjaśnię.

Informację o Rajdzie przekazujcie też tzw. pocztą pantoflową do swoich znajomych.

Organizatorzy Rajdu:
Prezydent miasta Lublin, Zarząd Regionu Środkowo-Wschodniego NSZZ "Solidarność", WORD, Komenda Miejska Policji, Komenda Wojewódzka Policji, Ośrodek Słoneczny Wrotków, Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin"
to jest to samo co rok temu jak rozdawaliśmy te ulotki?
Jurku 13go mam zawody ;-) ale po oczywiście stawię się na akcje ulotkową :mrgreen: i pomogę w zabezpieczeniu przejazdu ;-)
Peke napisał(a):to jest to samo co rok temu jak rozdawaliśmy te ulotki?

Nic takiego nie pamiętam. Mnie na pewno nie było. Rok temu impreza nie wypaliła bo była fatalna pogoda i dodatkowo jakaś współtrwająca impreza.
Ale mamy nowe rozdanie :-D więc przyjeżdżać.
aaa czyli to ta drugaSmile bo myślałem że to ten piknik co RL organizowałSmile
Jeśli pogoda dopisze :mrgreen: to będę
Peke napisał(a):to jest to samo co rok temu jak rozdawaliśmy te ulotki?
Nie to nie jest to samo co Piknik Europejski organizowany przez RL przez ostatnie 2 lata.
W ubiegłym roku - ten piknik miasta odbył się jakoś po naszym pikniku - pomagaliśmy im tylko w zabezpieczeniu przejazdu.
Będę Smile
Na kilka dni przed puszczę info o imprezie w MMLublin.
O ile nikt nie ma nic przeciw :-> .
mamut77 napisał(a):Na kilka dni przed puszczę info o imprezie w MMLublin.
O ile nikt nie ma nic przeciw :-> .

Puszczaj, puszczaj :-D . Wszelkie formy promocji wskazane.
No i ciągle poszukuję chętnych na akcję ulotkową. Może się zdarzyć (takie prognozy), że w niedzielę będzie padać więc trzeba by pobrać trochę ulotek i próbować w ciągu tygodnia.
Stron: 1 2 3 4 5 6