Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kupno amortyzatora przedniego.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
W życiu nie widziałem ramy przeznaczonej na 1" do której można założyć stery 1 1/8".
Odwrotnie oczywiście można przez adaptery, tylko po co?

Pozdrawiam,
Paweł
Campino napisał(a):No, bo na forum to sami niekumaci ludzie :-)

Wszyscy kumaci, ale tutaj porady tylko wirtualne :-)
Kuba napisał(a):Wynika z tego że musiałbyś wybrać niecałe 2mm materiału z główki... Ja bym nie ryzykował.

Nie ma mowy o jakimkolwiek frezowaniu, szlifowaniu itp.
Ale ja Ci nie sugeruję nic frezować. Odniosłem się do wypowiedzi piotr73, która mnie trochę zdziwiła.
Kuba napisał(a):Ale ja Ci nie sugeruję nic frezować. Odniosłem się do wypowiedzi piotr73, która mnie trochę zdziwiła.

Wiem, że nie sugerujesz. Ja sam nie mam zamiaru.
Przeczytałem cały wątek, ponieważ zaciekawił mnie temat [sam myślę o zmianie amortyzatora].
Założyciel tematu napisał 10 postów i dalej nie wiadomo jaki skok, jaki przedział cenowy, jaki kolor itd...???
MarkuK jeżeli jesteś zbanowanym forumowiczem to ładnie udało ci się trolowanie, jeżeli nie to z takim podejściem nie liczyłbym w przyszłości na pomoc niekumatych forumowych koleżanek i kolegów :/
szymek_sq napisał(a):jaki przedział cenowy

To zwróć uwagę na:
MarekK napisał(a):Dla mnie cena w sam raz, nie mam aż tyle pieniędzy.

I jak mawiał Jan Tadeusz Stanisławski:
"i to by było na tyle" :mrgreen:
Kuba - dzięki za cenne uwagi pomocne innym forumowiczom... a wkrótce podobnie jak Szymek sam skorzystam z pomocy :-D
Trochę się robi OT, więc spieszę z wyjaśnieniami.
MarekK nie jest zbanowanym forumowiczem, którego macie na myśli. Znam Go z innego forum i nie sądzę, żeby trollował. Po prostu informacje tu otrzymane nie rozwiązują Jego problemu.
Tyle ode mnie w tym temacie.
mariox napisał(a):Po prostu informacje tu otrzymane nie rozwiązują Jego problemu.
a może informacje które podaje nie pozwalają na jednoznaczne rozwiązanie tego problemu...
mariox napisał(a):Trochę się robi OT, więc spieszę z wyjaśnieniami.
MarekK nie jest zbanowanym forumowiczem, którego macie na myśli. Znam Go z innego forum i nie sądzę, żeby trollował. Po prostu informacje tu otrzymane nie rozwiązują Jego problemu.
Tyle ode mnie w tym temacie.

Dziękuję.
Koniec tematu.
Stron: 1 2 3 4