Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kupno amortyzatora przedniego.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
mariox napisał(a):Po prostu informacje tu otrzymane nie rozwiązują Jego problemu.
Tyle ode mnie w tym temacie.

Ale co by było jednoznacznym rozwiązaniem problemu?
MarekK dostał opis, jakie moim zdaniem cechy powinien posiadać poszukiwany przez niego widelec. Znaleźć wideł będzie ciężko, bo niestety Suntoury z twardymi sprężynami praktycznie nie funkcjonują (nie wiem czy takie fabryczne w pudłach dostają takowe sprężyny, ale takie będą kosztowały więcej, OEMy może ale tylko z rowerów lepszych marek i dużych rozmiarów ram). Dołóż do tego sterówkę 1" i jest słabo.

Oczywiście można spróbować kupić wideł ze średnią sprężyną. Może będzie dobry, albo może uda się zrobić jakąś tulejkę napinającą ją wstępnie (pytanie czy wystarczy wtedy maksymalnego ugięcia sprężyny żeby obsłużyć skok widelca i wstępne ugięcie tulejką).
Kuba, pytałem o amortyzowany widelec, bo jeździłem tylko na sztywnych dlatego moja wiedza na ten temat jest zerowa. Chciałem dowiedzieć się jak najwięcej, ale pewne osoby zarzuciły mi trollowanie. Jestem normalnym człowiekiem, a nie dzieckiem neostrady.
Już postanowiłem, zostaję przy sztywnym, może za jakiś czas zmienię.

Dziękuję Wszystkim, którzy chcieli pomóc.
MarekK napisał(a):Chciałem dowiedzieć się jak najwięcej

To może sam oceń swoje wypowiedzi.

Kuba pyta jakie Masz stery i dla ułatwienia zamieszcza zdjęcia.
Odpowiedź:
MarekK napisał(a):Przecież napisałem, że stare.


Prosi Cię o rozmiar a Ty:
MarekK napisał(a):Wiem, zrobi się.

I w żadnym kolejnym poście nie podajesz tego rozmiaru.

Albo wypowiedź na temat ceny:
MarekK napisał(a):Dla mnie cena w sam raz, nie mam aż tyle pieniędzy.


Gdyby nie post mariox to sam bym pomyślał, że robisz sobie jaja z Kuby.
I tak szczerze to sam nie pozwoliłeś sobie pomóc.
A do tego nie trzeba wcale być dzieckiem neostrady :-P
Stron: 1 2 3 4