Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Mapa DDR Lublina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Zgłaszało się bodaj dwie,trzy osoby ale za każdym razem potem zapada cisza.

Chciałem poprosić o aktualniejsze fotki dla ścieżek do mapy:
Google maps: DDR Lublina

Jak ktoś będzie jechał - to niech pstryknie komórką zdjęcie i mi podeśle.
Powstały juz spore braki, np. "nowa Krańcowa" jest tu jeszcze w fazie budowy, brak zanaczenia na wysokości JP II / Lidl (pamiętam przebieg tyko z samochodu). Brak zdjęć Bike Parku, braki przy Zalewie, itd.


Wydaje mi się, że taka mapa powinna być dosyć poważnym priorytetem środowisk typu RL a tu jakoś nikomu się nie chce Sad
Może macie jakąś lepszą?

ps. wpisujcie nazwy ulic nie ujętych na mapie tzn. jakieś odcinki powiedzmy >100m
Krochmalna od Bystrzycy stroną południową do Ronda i dalej kawałek chodnikiem, przy Betonowej zmienia się już w pas rowerowy i tak jest do ul Gazowej (?).
W drugą stronę pas zaczyna się na Krochmalnej za skrzyżowaniem z Gazową i jest to pas rowerowy do wysokości stacji benzynowej, tam wjeżdża na chodnik i się kończy na rondzie.

Diamentowa od ronda Żołnierzy Górników do Ronda przy Wrotkowskiej, po obu stronach DDR przy chodniku.

Nowa ul. Dobrzańskiego między Witosa i DR Męcz Majd jest po obu stronach DDR przy chodniku (?).

DDR w wąwozie pod Filaretów (Bursztynowa-JPII) jest dłuższa, kończy się przy przystanku autobusowym.

DDR w wąwozie pod Filaretów (Zana-Nadbystrzycka) jest oznaczona jako DDR? To samo pytanie do DDR przy ul. Głębokiej.

Na ul. Koryznowej jest DDR (?).
Aaa chyba się nawet zaraz tam wybiorę, coś mi dzisiaj w pracy nie idzie,
Pojadę od Kładki na rzece - Lipca80 - Krochmalna - JP II - i chyba zerknę do wąwozu jak to teraz wygląda (Filaretów-> do gdzieś Gęsia). Także może jakiś zdjęcia mi się uda zrobić bo komóra (Nokia - nigdy więcej!) się zawiesza jak Atarynka na Mercenary Tongue
[edyta]
Pojechane, Głeboka brak oznakowania - klasyczne ułożenie kostki - dużo niebezpiecznych obiektów w krótkich spódnicach - brak oznakowania Wink. Wąwóz - jest oznakowanie - o ile myślimy o tym samym (tzn. od przystanku na JPII -wow, dawno tam nie byłem, nie wiedziałem). Obym tylko nie zapomniał co oglądałem, to jutro postaram się trochę nanieść na mapę.
Naniosłem zmiany mapa jak są jakieś błędy lub braki proszę o korektę zaktualizuję
1) Lubelskiego Lipca 80
2) Kawałek Wolskiej a później od Wolskiej do Garbarskiej (wzdłuż Czerniejówki)
3) Od starego mostu Kalinowszczyzna do Zawilcowej (wzdłuż Bystrzycy)
4) Nowa Mełgiewska
A z tym objazdem Zalewu to bym zaczekał aż zrobią :mrgreen: (tym bardziej, że trochę inna będzie trasa) :-D
to jest tylko trzeba przewinąć listę po prawej i kliknąć dalej Smile
pecet86 napisał(a):to jest tylko trzeba przewinąć listę po prawej i kliknąć dalej Smile

OK :mrgreen:
Czyli nie ma tylko kawałka Wolskiej no i ten Zalew :mrgreen:
Może dałoby się zrobić aktualizację na jednej mapie?
to nie ja dziele tylko google Confusedhock:, ale mam podobną mapę na mapa.targeo.pl
mapka
Co to jest linia 24? Linia 40 też jakaś taka prosta jak z bicza strzelił...
Na Targeo mapa lepsza, ale brakuje kawałków na skrzyżowaniu Diamentowej z Wrotkowską.
Kuba napisał(a):Co to jest linia 24

Tylko która bo są dwie różne linie 24 (na obu stronach).
Stron: 1 2 3 4