Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.06 - Lublin City Race
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

maYkel

anodamian napisał(a):Po niedzieli powinien być filmik z objazdu trasy Wink

No i co z tym filmikiem? Ja bym wolał znać trasę zanim się zdecyduję, nie wiem czy się nie zabiję na tej trasie... ;-)
Było trochę problemów z filmikiem, ale już jest http://www.youtube.com/watch?v=DqrXuhbo ... e=youtu.be
Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin" bardzo mocno włącza się w organizację wyścigu Lublin City Race, stąd WIELKA PROŚBA do wszystkich forumowiczów:

Jeśli ktoś z Was może, to bardzo prosimy, aby zgłosił się na ochotnika do pomocy przy zabezpieczaniu trasy wyścigu. Trzeba być dyspozycyjnym w piątek 22 czerwca wieczorem oraz w sobotę, 23 czerwca 2012 roku, od godziny 7.00 rano do 18.00. W zamian otrzyma się:

- możliwość współorganizacji świetnej sportowej imprezy promującej miasto,
- bezpłatne wyżywienie w dniu zawodów, (obiad, woda)
- PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ z tej unikalnej imprezy. Później będzie można ją z dumą nosić Wink
- drobne gadżety rowerowe od organizatorów i sponsorów.

Dodatkowo udział w takiej imprezie w roli porządkowego to z pewnością ciekawe doświadczenie. Będzie to też pewnie okazja do zrobienia ciekawych zdjęć zawodnikom, pewnie do poznania nowych ludzi i do sprawdzenia się w nowej roli.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na PW, udzielę więcej szczegółowych informacji.

SZYKUJE SIĘ NIEZŁA ZABAWA!!
To może byc mocne. Filmik daje pewne wyobrażenie jak to ma wyglądac. Świetny pomysł. Jak sobie jeszcze dorzucę do tewgo szybkie tempo to fiu, fiu.... 8-)
Będę pomagał! :-)
Trochę zdjęć z dzisiejszej imprezy Smile
https://picasaweb.google.com/1026667039 ... LublinRace

Sorki za jakość, ale aparat cienki, to i zdjęcia cienkie Tongue
Widzę podium z babeczkami a na nim Olę, Natalkę i Patrycję. Wielkie gratulacje dziewczyny. Widzę także bandaże.
Heeej dzięki wszystkim, którzy mnie przykatowali do startu i za super doping na starówce i ogólnie! Świetnie się bawiłam, niesamowita frajda pojechać coś takiego :-P.
No co raz ktoś przychodził do karetki, a to z kolanami, łokciami i innymi pozdzieranymi częściami ciała.
Stron: 1 2 3 4