Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.06 - Lublin City Race
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
23 czerwca w sobotę szykuje się bardzo widowiskowe ściganie w samym centrum Lublina!

Więcej informacji na stronie imprezy oraz facebooku

Uwaga! W regulaminie jest błąd co do daty imprezy! Niebawem powinien zostać poprawiony.

PS Mamy w tym roku wyjątkowe zagęszczenie wszelkiej maści imprez rowerowych w Lublinie Wink

[/b]
Cytat:3.1. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni bez względu na przynależność klubową
(nie wymagane są licencje kolarskie), którzy ukończyli 18 lat. W wyjątkowych przypadkach
dopuszczalny jest start młodszych zawodników – w kategorii U-23, którzy prześlą do 21.
czerwca zgodę na start w zawodach od rodziców bądź opiekunów prawnych.

OK, skąd mogę dostać taką zgodę? (papier) Czy na zwykłej kartce wystarczy, Że rodzice wyrażają zgodę?
Wystarczy na kartce.
leoiej bedzie wziac zwyklyvkask czy full face?
szczerze mowiac troche obawiam sie spotkania z kostka burkokwa albo sciana..

ps. przepraszam za brak polskich znakow
Jak kostka będzie mokra, to może być śmiesznie Smile
Jak ktoś lubi spamować znajomych na fejsie to pojawiło się wydarzenie imprezy
Po niedzieli powinien być filmik z objazdu trasy Wink
na stronie bikeBoard pojawił się krótki artykuł o imprezie

Kolarskie emocje na lubelskiej starówce
http://sport-raporty.bikeboard.pl/artyk ... j-starowce
W Lublinie nie ma Starówki, jest Stare Miasto! :evil:
KermitOZ napisał(a):W Lublinie nie ma Starówki, jest Stare Miasto! :evil:

Brawo ! Tak trzymać, trzeba uświadamiać ;-) o różnicy między Starówką a Starym Miastem - Starówka jest np. w stolicy, bo została zniszczona i ponownie ją odbudowano, a Stare Miasto stoi jak stało ... np. w Lbn. I żeby nie było OT, szkoda, że termin koliduje z Rajdem Nadbużańskim - znowu dylemat co wybrać ...
Rado napisał(a):szkoda, że termin koliduje z Rajdem Nadbużańskim - znowu dylemat co wybrać ...

może nie powinienem tak tutaj "mieszać", bo "Lublin City Race" to zacna impreza, za której organizacją od początku byłem całym sercem i kibicowałem (i nie tylko kibicowałem, ale też, na samym początku, lobbowałem) jej zawsze, ale muszę trochę się wytłumaczyć.

pomimo faktu, że poprzednie dwie edycje NRR odbywały się w okolicach 25 czerwca i niejako "tradycja nakazywała" zrobić tak samo w tym roku, to przez długi czas byłem skłonny zmienić termin tak, by nie kolidował z imprezą. jednak, niestety, Organizatorzy LCR byli dość długo zwodzeni przez władze miasta i do końca nie wiedzieli, kiedy impreza się odbędzie i czy odbędzie się w ogóle. my natomiast (RL) musieliśmy ustalić termin NRR. Tak też uczyniliśmy. Ale kiedy już poznaliśmy termin LCR, była nim NIEDZIELA, 24 czerwca. Dlatego nie mieszaliśmy i nie dokonywaliśmy zmian w kalendarzu. O tym, że LUBLIN CITY RACE odbędzie się jednak w sobotę, dowiedziałem się naprawdę "chwilę temu", kiedy nie było już można zmienić terminu NRR.

Rozumiem więc problem wszystkich, którzy mają poważny dylemat w temacie, ale i tych, którzy dylematu nie mają i zostaną w mieście, by się ścigać lub oglądać zmagania zawodników na Starym Mieście w Lublinie. Sam bowiem bardzo chętnie obejrzałbym to bez wątpienia świetne widowisko. ;(

Mam nadzieję, że impreza się sprawdzi i przyjmie. Wtedy za rok powinno się już udać. A na NRR oczywiście zapraszam wszystkich lubiących rekreacyjną jazdę rowerem w "pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnych" Wink
Stron: 1 2 3 4