Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: wymiana części w rowerze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Mam zamiar uzdrowić swój rower, gdyż ostatni raz jeździłem na nim hm..4-5 lat temu. Wczoraj poszedł mi łańcuch, kilka dni temu prawy hamulec. Z takim rowerem strach wyjechać na ulicę Smile.
Noszę się z zamiarem oddać rower do zakładu rowerowego i chciałbym się od Was dowiedzieć ile mniej więcej musiałbym się nakosztować abym mógł swobodnie jeździć w dalsze trasy.

Jest to rower górski. Chcę wymienić tak ; dźwignie hamulcowe, linki przerzutek, zmienić przerzutki z 6 "biegowych" na 7 czy większe, ;D (mniemam, że wiecie o co mi chodzi Big Grin), wymienić przednie i tylnie zębatki, zrobić sobie przedni amortyzator, i dokupić przednie i tylne światła, acha i oczywiście łańcuch Big Grin

Ile to by mniej więcej kosztowało ? Nie chodzi mi o najlepszy sprzęt, ale taki w miarę dobry i niedrogi :0)
Najlepiej podjedź do serwisu i tam dokładnie wszystko wycenią.

Jeśli chcesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy polecam Szprychę.
Serwis prowadzi Hesos z forum.
http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... t=szprycha

Ceny na prawdę konkurencyjne w porównaniu z innymi lubelskimi serwisami do tego szybko a co ważne fachowo.

ul. Wierzbowa 22
Tel 794 263 468

Polecam
Miałem zamiar udać się na Cyruliczną, ale po przeczytaniu bardzo pozytywnych komentarzy na facebooku zmienię chyba kierunek, tym bardziej, że serwis bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania Wink.
Dzięki za info
ten serwis na cyruliczej jeszcze istnieje?
Tak, mój kolega był tam kilka dni temu. Najbliższy termin naprawy to 12 czerwca. Świadczy to o tym, że serwis cieszy się sporym zainteresowaniem Wink.