Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stojaki - propozycje na pozycje :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie.

Na naszym forum tutaj można zgłaszać propozycje lokalizacji stojaków Smile

Jeśli miasto może ustawiać stojaki przy uczelniach to właśnie tam by się przydały. Na pewno dużo więcej ludzi jeździłoby wtedy na zajęcia Smile

Zatem zgłaszam:

- lubelskie uczelnie
- muszla w Saskim
Uczelnie nie powinny zająć się tym we własnym zakresie? Swoją drogą ja nie narzekam, pod BiNoZem są stojaki. Wink
Polibuda też ma swoje stojaki no chyba że przy akademikach bo tam ludzie często musza kombinowac z barierkami itp.
Nie wiem jak jest ze szpitalami ale jeśli tam nie ma stojaków to zdecydowanie powinny być.
Perez napisał(a):Polibuda też ma swoje stojaki no chyba że przy akademikach bo tam ludzie często musza kombinowac z barierkami itp.
Nie wiem jak jest ze szpitalami ale jeśli tam nie ma stojaków to zdecydowanie powinny być.

na Chodźki/Jaczewskiego jest z tym kiepsko - zarówno jeśli chodzi o uczelnię jak i szpitale. Jeśli już są jakieś stojaki to głównie wyrwikółka, przydało by się coś solidnego...
Ale miasto nie ma tu za wiele do powiedzenia, uczelnie we własnym zakresie montują stojaki, no, chyba że byłby to mały 'prezent' od miasta ;-)
Jeszcze jeden pomysł mi wpadł do głowy po dzisiejszym wypadzie na miasto.
Większość "urzędów miejskich" ma stojaki choć przeważnie wyrwij kołka ale jak bylem na ul.energetyków w Urzędzie Celnym to ni jak tam było znaleźć stojaki.
Parking samochodowy ogormny a rowerowego niema - małe dysproporcje hmm :?: