Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 17.06.2012, Kameralne Pojezierze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
W imieniu
Stowarzyszenia Agroturystycznego Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego „Polesia Czar”
oraz Starostwa Powiatowego w Łęcznej zapraszam na
Rajd Rowerowy "Kameralne Pojezierze"

Wszystkie szczegóły tutaj
http://powiatleczynski.pl/aktualnosci,s ... erowy.html

Dodam tylko, że mam w tym swój skromy udział tzn będę prowadził ten rajd.
Wiem, że coraz więcej imprez nakłada się w terminach na siebie, ale jezeli ktoś będzie chciał mega rekreacyjnie spędzić czas, poznając przy tym ciekawe miejsca Pojezierza, a na zakończenie zjeść kiełbaskę z grilla to zapraszam.
Mankamentem niestety jest dojazd do Łęcznej. Rajd rozpoczyna się o 10.00, ale dobrze by było być wczesniej w celach rejestracji.
Jurek, a zabierasz jakąś grupę z Lublina?
Bo mam chęć w niedzielę pojeździć i może nawet znajdę czas.
Właśnie!!! Ja też mam chęć pojechać ;-) jakimś nie morderczym tempem do Łęcznej (aha jakby ktoś był chętny to może zostać przewodnikiem wycieczki bo ja nie znam trasy) :-D
Ja muszę być na 9.15. Będę wyjeżdżał o 7.45, żeby bez napinki (tak jak wczoraj) dojechać.
Artur, jak widzisz już jest jedna chętna :-D tylko trzeba ją poprowadzić. Wiem, że jeszcze mani się wybiera, pewnie popołudniu coś napisze. Zachęcam do tego wyjazdu bo pod każdym względem jest super :mrgreen: . Trasa, ciekawe zabytki, grill, rodzinne tempo i atmosfera itd
Jurku zdradź może twoją trasę dojazdu do Łęcznej ! Żęby nie jechać DK82 wyszło mi coś TAKIEGO. Patrze na to i wyjazd o 8:00 to nie będzie spokojna jazda. Jeszcze rozważam czy się wybiorę!!
Do Łęcznej jest żółty szlak Lublin -Łęczna - Kaniwola
http://kruk.ovh.org/Trasy/trasa15_kaniwola.htm

Kiedyś próbowałem go przejechać, ale mi się nie udało bo nie miałem mapy a szlak w sumie słabo oznaczony albo ja nie umiałem go odnaleźć.
Jeżeli się jutro wybiorę bo jeszcze nie wiem czy na pewno jadę, to jadę właśnie żółtym szlakiem.
Seb tylko żółty szlak jest w większości terenowy więc 29 km to będzie min 2h czystej jazdy. Żeby zdążyć na 10 do Łęcznej trzeba by wyjechać o 7:30. Z drugiej strony nie chcę jechać DK82 dlaczego chyba nie muszę tłumaczyć, tym bardziej że zapowiada się upalna niedziela więc blaszanki będą napierały na jeziora wielkim stadem. [url=Seb tylko żółty szlak jest w większości terenowy więc 29 km to będzie min 2h czystej jazdy. Żeby zdążyć na 10 do Łęcznej trzeba by wyjechać o 7:30. Z drugiej strony nie chcę jechać DK82 dlaczego chyba nie muszę tłumaczyć, tym bardziej że zapowiada się upalna niedziela więc blaszanki będą napierały na jeziora wielkim stadem.Mozna jeszcze TAK
Ja bym pojechał od Janówka na Nowiny, kawałek żółtym do niebieskiego rowerowego, Piotrówek II i Ciechanki. Ale tym razem pojadę główną :-D . O tej porze nie powinno być źle. A powrót planuję właśnie przez Ciechanki.
O tej 7.45 wyjeżdżam spod Grafa.
Witam,jak Jurek napisał to się wybieram.W ubiegłym roku byłem w Łęcznej 2 razy na takiej imprezie i jezdziłem główną.Trasa była spokojna rano,z powrotem to było już ciasno.Jutro też planowałem tak,ale jak będzie przewodnik to się zabieram z Wami oczywiście.Będę śledził forum.
Jeżeli nie będziecie mieli pomysłu na trasę to proponuję dojazd główną. A z powrotem wrócimy po naszemu :-D. Zbiórka jest pod starostwem. Bardzo łatwy dojazd. Po wjechaniu do Łęcznej jedziemy cały czas prosto i będzie (chyba) tabliczka na PKS, skrecamy w prawo i za chwilę jesteśmy przy starostwie (obok dworca)
Stron: 1 2 3