Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 24.06.2012 Maraton Kresowy w Chełmie - zapraszamy!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
mrozo napisał(a):No i mój zapis trasy:

No patrząc na ślad Twojego GPSa... nie wiedziałem że w Chełmie mamy 600mnpm+ Smile))))

Ogarnąłem właśnie czasy, posprawdzałem, na szczęście nie było wpadek. Już są wysłane do biura.

Dzięki że wpadliście. Naprawdę miło było Was zobaczyć Smile
Świetnie było, trasa była zaje... Nic dodać nic ująć! Wpadnę w przyszłym roku na pewno!
lukasz_matysek napisał(a):No patrząc na ślad Twojego GPSa... nie wiedziałem że w Chełmie mamy 600mnpm+ Smile))))
no właśnie mówię, że coś się skopał :-P
A mówiłem, że będzie fajosko???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Było gdzie się zmęczyć co nie???? 8-) 8-) 8-) 8-)
A podjazdy sama słodycz????? :-P :-P :-P :-P :-P
Mi poszło dobrze ale ostatnie połowę trasy jechaliśmy na lajcie w 5 osób. Do poprzedzającej grupki mieliśmy spory dystans a z tyłu też nikogo nie było. I teraz sobie pluję w brodę że mogłem coś pocisnąć. Bym miał kilka oczek w OPEN wyżej :-x.
Ale i tak zakończenie miałem bombowe. Na płytach łyknąłem moją 4 towarzyszy jedną dziurką nosa 8-)
W imieniu swoim i Kasi chciałbym bardzo podziękować Marcinowi za przetrzymanie plecaka, organizatorom za mocną trasę i wszystkim za super atmosferę. Świetnie się bawiliśmy i na pewno wpiszemy to wydarzenie w kalendarzu 2013.
pozdro
Stron: 1 2 3