Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 17.06.2012 Biedronka na rogu ul Związkowej ul. Choiny 9:00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zapraszam wszystkich maniaków jazdy terenem na moją ustawkę. Proponuję trasę która będzie przebiegać przez Dys, Niemce, Jawidz, wzdłuż rz. Wieprz aż do Lubartowa a następnie przez Nowodwór las Kozłowiecki do Lublina. Opis trasy w skrócie, po drodze spotkamy się z pięknymi widokami szczególnie w okolicach rzeki. Nastawienie głównie na teren, oczywiście jestem otwarty na każdą modyfikację trasy. Całkowity dystans to około 80 km (tak mi się wydaję). Na pewno warto zabrać coś do zjedzenia i do picia.

W przypadku braku wpisów nie zajeżdżam.
Pora barbarzyńska, jak na niedzielę, ale postaram się podnieść z wyra Wink
Zapowiada się fajna ustawka, więc warto wstać trochę wcześniej Smile
Wiedziałem że mogę na Was liczyćWink
Jeśli wszyscy wyrażą chęć możemy przesunąć na 10 ja nie będę robił przeszkódSmile
A daj spokój, żartowałem tylko Wink. Jedziemy o 9.00 Wink
Niestety w połowie trasu musiałem się odłączyć z powodu bólu brzucha.. dotarłem spokojnie do domu. Dziękuję Chłopakom za przyjazd i mam nadzieje że na następnej ustawce dojadę z Wami do mety
Mam nadzieję, że już wszystko z Tobą OK.
Było nas w sumie pięciu (Brat Marcina zgarnięty po drodze) a do Lublina wróciliśmy we trzech (ja, Paul67 i KPaweł). Chłopaki jeszcze pogrzali pooglądać końcówkę Mazovii, ja się poturlałem do domku. Był spory upał, ale w okolicach Wieprza rekompensowały go piękne widoki. Mój dystans - równe 90 km.
Trasa + 2 fotki
Dzięki Panowie za towarzystwo.
jeszcze trochę boli przy gwałtowniejszym ruchu. Oni są niezmordowaniSmile Jeszce raz dzięki za ustawkęSmile
Hej! Dzięki za towarzystwo. Jechało się bardzo fajnie, choć na koniec trochę się zatarłem Smile
Mi wyszło 118 dtd.
Pozdrowienia i do następnego razu!

Paweł
aaatam widoki mi tam wdzianko Mariusza podoba sie , chyba jakieś nowe?, naprawdę fajne.
Stron: 1 2