Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [SPRZEDANY] Kask Specialized Air Force 3 rozm. L
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,
mam do sprzedania kask, którego używałem przez ostatnie 2,5 roku. Jest to Specialized Air Force 3 w rozmiarze L, czyli 54-62cm wg. producenta. Kask nosi niewielkie ślady użytkowania - z bliska widać, że ma trochę rys na lakierze i jeden mały odprysk, prawdopodobnie od gałęzi (jest na tyle niewidoczny, że sam zauważyłem go dopiero robiąc zdjęcia). Kask nigdy nie uderzył o ziemię i nie ma na pewno nawet najmniejszych pęknięć, gąbki nie są zużyte, więc myślę, że nowemu właścicielowi z powodzeniem posłuży jeszcze przez długi czas. Do kasku dołączony jest daszek, pudełko, paragon, jakieś naklejki Speca i dodatkowe gąbki (ale te rzeczy mam na wsi i ewentualnemu nabywcy mogę je dowieźć dopiero na początku lipca).

Opis i opinie o kasku znalezione w internecie TUTAJ i TUTAJ

Zdjęcia dostępne są TUTAJ

Cena jaka mnie interesuje to 60pln.
Kask można obejrzeć i przymierzyć u mnie na LSM po uprzednim umówieniu. Jeśli ktoś życzyłby sobie jakiś dodatkowych fotek lub miałby jakieś pytania- zapraszam do wysłania wiadomości, z chęcią udzielę wszelkich informacji.
Kontakt przez pw lub gg 5721691.
Zapraszam i polecam!
Up, sprzedam za 50 pln.

SPRZEDANY