Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 1 lipca 2012 - Wyścig Miejski Urzędów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak się ktoś wybiera do Urzędowa na Wyścig Miejski zapraszam na godzinę 7.30 na Dworzec Główny PKP. Wyjazd o 7.59. Niestety późniejszy szynobus jest ok 12.20 więc nie bardzo pasuje.

Wszystkich chętnych zapraszam Smile
jedziesz do kraśnika czy do wilkołaza?
Wilkołaz Smile
[quote="Jakub.P"]Jak się ktoś wybiera do Urzędowa na Wyścig Miejski zapraszam na godzinę 7.30 na Dworzec Główny PKP. Wyjazd o 7.59. Niestety późniejszy szynobus jest ok 12.20 więc nie bardzo pasuje.

Sprawdz dokładnie rozkład ponieważ na odcinku Lublin - Niedrzwica ma miejsce remont torów i obowiązuje komunikacja zastępcza (autobus). :-( Miał sie skończyć 23.06. lecz nadal trwają prace związane z wymianą podkładów.
Wiadomość ode mnie z wczoraj i przed wczoraj:

Cytat:
Cytat:Cytat:
Wpisane jest, że od 1 mają już jeździć normalnie Smile W mailu odpisali mi, abym się dowiadywał w piątek po południu/sobotę rano. Jak będę wiedział dam znać.


Dzisiaj dostałem maila, że wykonawca nie dał żadne informacji o kolejnym przedłużeniu. Jeszcze jutro ok 15 będę dzwonił i się dowiem.

Dowiadywałem się dzisiaj i zamknięty odcinek torów ma być od niedzieli otwarty, więc 7.30 pod Dworcem PKP, kupujemy bilety i jedziemy.