Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Serwis rowerowy Dirt Jumper
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Zapraszam wszystkich do korzystania z usług nowego serwisu rowerowego. Mieści się on przy ul. Ziółkowskiego 24 ( pierwsza ulica za kościołem na Zbożowej; Sławin )

Oferujemy wiele usług m. in.

- przegląd pełny
- przegląd regulacyjny
- centrowanie kół
- montaże i demontaże części
- serwis amortyzatorów

I wiele innych... rower zawsze wyjeżdża od nas czysty.

Atrakcyjne ceny, fachowe podejście i szacunek do klienta.

Nikogo nie dyskryminujemy, zachęcamy do jazdy rowerem.

Pozdrawiam Dirt Jumper Wink
PanekMTB napisał(a):Nikogo nie dyskryminujemy
A kogo dyskryminują pozostałe serwisy? Confusedhock:

Powodzenia w nowym biznesie ;-)
mariox napisał(a):A kogo dyskryminują pozostałe serwisy?

Nie pisałem nic o innych serwisach.

Obsłużymy każdego bez względu na to czym jeździ i w jakim stylu.
W innych serwisach bywa tak, że jak ktoś przyjedzie na rowerze z tesco w sandałach na nogach zamiast odziany w kask i obcisłe rajtuzy na markowym sprzęcie, to traktują go z góry.
Byliśmy dzisiaj ze znajomym zobaczyć co nowego otworzyli na dzielnicy. Serwis mieści się w domku łatwo trafić dobrze oznaczony. Prowadzi go młaody miły chłopak. Całość sprawia pozytywne wrażenie. Trzeba będzie oddać rower do sprawdzenia za jakiś czas. ;-) Z tego co się dowiedziałem to oprócz wszelkich regulacji robi serwis amortyzatorów i kompletnego zawieszenia w mtb. Dobrze mieć taki warsztat pod ręką. :-D
wstyd się przyznać, że jeszcze nie byłem bo mam tam 200m :p (no ale serwisy robię sam, więc nie zaglądam), jakby jeszcze do tego mieli tam sklep z częściami to by było fantastycznie, nie musiałbym jeździć do miasta po każdą pierdółkę do roweru :-)