Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 10 lipca, 17.30, LUKOIL JP II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

radzik

Witam, miałby ochotę ktoś się jeszcze poturlać przez Węglinek, Radawiec i Palikije w stronę Wojciechowa?

głównie asfalt wiejskimi drogamiSmile

tempo takie by nikt nie został

w razie braku wpisów do 17.15 nie zajeżdżam pod ŁukoilSmile

Pozdrawiam
Jak się wyrobię będę :oops:
a ile to km ? tak z 50 bedzie ? i czy da rade bez lampek bo nie posiadam Wink
dzikusek napisał(a):i czy da rade bez lampek bo nie posiadam Wink
Da radę. Jak się ściemni, wracasz na własną rękę.
A co do ustawki, to spróbuję się podłączyć.
jak na własną rękę? niesie rower na plecach przez pola, czy dzwoni po tatę?
mariox napisał(a):wracasz na własną rękę.
MindEx napisał(a):jak na własną rękę?
Pewnie chodzi o to, że staje i macha tą ręką żeby złapać stopa Wink
wystarczy napisać normalnie ze trzeba mieć i jedna odpowiedz mi wystarczy..... :-| no nic milej jazdy
Mnie i mariox-a nie będzie ważne sprawy sorry
Jak rzekł Krzysiek, niestety, nie dało rady dzisiaj. Sorry Radzik, jeśli czekałeś :/.
Co do jazdy na tzw. "własną rękę"... to tylko zamiast cytatu z "Regulaminu wyjazdów rowerowych zgłaszanych na forum":
Kod:
2. Uczestnicy wycieczek zobowiązani są do posiadania sprawnego technicznie roweru, w tym sprawnego oświetlenia rowerów oraz sprawnych hamulców. Ze względów bezpieczeństwa uczestnikom zaleca się jazdę w kaskach.

radzik

dotarłemSmile

Mariox poczekałem z 15 min, ale nic sie nie stało, czasami coś wypadnie, rozumiemSmile

miałem jednego bardzo sympatycznego kompana podróży, mam nadzieję że wróci cało do domuSmile Dzięki Leszku za wspólne kręcenie i oby częściejSmile

pogoda idealna, miejscami zmarzłemSmile

dst. 56.87km

chyba ktoś inny musi organizować ustawki, bo ze mną nikt nie chce jeździć :-( (jak ktoś zorganizuje to jutro pojadę :-P )

Pozdrawiam,
radzik
Stron: 1 2