Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 03.08.2009 - godz. 18.00 LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
ja może się pojawię jak mi nic ni wypadnie 8-)
Ja będę!
A którędy trasa będzie wiodła? Może dołączę się w trakcie, bo z pracy wyjdę dopiero o 18. Po prostu przechwycę was gdzieś po drodze Smile
Inula napisał(a):A którędy trasa będzie wiodła?
a którędy chcesz żeby wiodła :mrgreen: , trasę poprowadzimy tak żeby było Ci wygodniej się dołączyć i co byś nie wykręciła nam się później :lol: oznajmiając na forum "niestety, dziś nie pojeżdżę z wami, ale może następnym razem...", bo niestety ale ostatnimi czasy wśród nowych forumowiczów takie tłumaczenie jest nagminne, tak więc opowiadaj :-D ...
Właśnie zatamowaliście mi drogę ucieczki, gdyby okazało się, że praca mi się przeciągnie Smile Pracuję na starym mieście w intisport, nie mam zielonego pojęcia gdzie mogłabym na was wpaść.
Chodzi o stacje Lukoil? Jeśli tak to przy jakiej ulicy: al. unii lubelskiej, chemicznej czy jana pawła? (sorry ale jestem tu nowy i zielony) Gdzie trasa będzie wiodła?
Inula napisał(a):Właśnie zatamowaliście mi drogę ucieczki
HA! i o to chodziło!!! :lol: :lol: :lol:

sebastos napisał(a):Chodzi o stacje Lukoil?
tutaj masz kolego info o miejscu ustawek :-D http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=366
sebastos, tutaj masz wszystkie miejsca ustawek

ja dziś raczej sie nie pojawie, wypadałoby siłownie odwiedzić i troszke nad siłą popracować :-)

sebastos

Ach... Teraz już wiem. Sorry za nieuwagę.
Ja zbieram siły ;-) na kobiecą ustawkę. Może w końcu uda się pojechać gdzieś na końcu nie myśląc o trasie :!:
Stron: 1 2 3