Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 22.07 - ŚLR Zagnańsk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej

Do maratonu już tylko kilka dni. Przypominam, że przy jednym przelewie za wszystkich ludzi z teamu Master to 50zł a Fan 40zł. Deklarujcie się do poniedziałku rano czy jedziecie to wyślę Wam pw z numerem konta, na który przelejecie kasę, a ja we wtorek wieczorem przeleję za wszystkich z Rowerowego Lublina.

Pozdrower
Grzesiek
Jeśli ktoś się wybiera ma wolne miejsce to chętnie się zabiorę.
No i kolejny ŚLR za nami, znowu licznie obsadzony zawdonikami RL Smile Ja i Pasibrzuch jechaliśmy Mastera, Branio, Przemo, Pasibrzuch, Qula, Lucek, u1, Mrozo i Patrycja Fan. Ujechałem się strasznie, do tego nie obyło się bez bliskiego spotkania z ziemią. Jako, że prędkość była spora to trochę obiłem i przyszlifowałem giry, ale chyba i tak Branio miał gorzej, bo złapał 3 kapcie.

Patrycji gratulujemy drugiego miejsca wśród kobiet!

Szczegółową relację wrzucę do środy Smile

Pozdrower
Grzesiek

[EDIT]: Trochę długa relacja: http://grzegorzmazur.pl/2012-07-22-zagnansk-slr/
KermitOZ napisał(a):Jako jedyny jechałem Mastera

I tu jesteś w dużym błędzie, Jeszcze jedna osoba jechała Mastera. A kto to był?, to musisz poczekać na wynikiSmile. Oczywiście jeśli ta osoba sama się tu nie zgłosi Smile
Sorki, widziałem Mikołaja zapisanego na Fan, nie wiedziałem, że jednak zmienił dystans Smile W każdym razie bardzo fajnie Smile
KermitOZ napisał(a):Patrycji gratulujemy drugiego miejsca wśród kobiet!

Dzięks, to się chyba nazywa szczęście debiutującego ;-)
Było bardzo sympatycznie
Do następnego :-)
No i o mnie zapomniałeś, że jechałem Fan :-P
Fajnie, ciężko, zmachałem się nieźle na tych długich podjazdach.

No a Patrycja znowu pokazała klasę :-D
Już dopisałem, to chyba przez zmęczenie pomaratonowe Smile
Ja ze swojej strony chciałbym tylko dodać, iż na właściwym dystansie udało mi się wystartować i zostać sklasyfikowanym dzięki spostrzegawczości i koleżeńskiej postawie Przema, za co bardzo Ci dziękuję Przemysławie! :mrgreen: :-)
Dawaj szczegóły, bom strasznie ciekawy Big Grin
Stron: 1 2