Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: serwis w okolicy ul. Junoszy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
może ktoś z forumowiczów wie czy istnieje jakiś serwis rowerowy na Wieniawie, najlepiej w okolicy ul. Junoszy?
nie uśmiecha mi się drałować gdzieś daleko na piechotę z rowerem, a do mojego maleńkiego samochodu nie wejdzie:/
MS Bike, ul. Popiełuszki 29A
Jakiś rok temu urządzali się w lokalu, nie wiem, czy się w końcu urządzili. Musisz sprawdzić Wink
Nie wiem czy działają MS BIke trochę dalej bo na Glinianej 60 masz Bike Boys. Będzie ze 2,5km przez skwer koło orlenu na Głebokiej.
dzięki za odpowiedzi!! nie ma już serwisu MS Bike przy popiełuszki (nie wiem czy sie przenieśli czy zlikwidowany), sprawdziłam dzisiaj.
chyba pozostaje mi w końcu zaopatrzyć się w narzędzia i nauczyć podstawowych naprawWink
mała napisał(a):nie ma już serwisu MS Bike przy popiełuszki (nie wiem czy sie przenieśli czy zlikwidowany)
Prawdopodobnie nigdy nie rozpoczęli działalności. Kiedyś u nich byłem, żeby przymierzyć parę kasków. Chłopaki właśnie rozstawiali klamoty i mieli się brać za remont wnętrza. Mieli ambitne plany... ale jak widać plany nie zostały zrealizowane.
Podpowiadając Ci to miejsce miałem nadzieję, że jednak coś się tam otworzyło Smile
MS Bikes z Popiełuszki są w stanie wiecznego remontu, ale działalność jest ciągle prowadzona i póki co skupia się na sprzedaży przez Allegro.