Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie drodzy bike-rzy!

Jestem tu nowy więc postanowiłem się przywitać.
Jazda rowerem to moja pasja. To chyba na tyle.
Jak chcecie się coś o mnie dowiedzieć to śmiało pytajcie...
Witamy!
Zapraszamy na nasze ustawki.

Zapraszam a jeszcze sam na żadnej nie byłem :oops:
Drogi Paulu, a po jakich trasach jeździsz? Ja jeżdżę od ul. Zamojskiej (Stary zamknięty dla ruchu most) w stronę Zalewu a potem na Dąbrowę. Czasami skręcam przy moście w lewo i jadę w stronę turystycznej i dojeżdżam do Centralnego Laboratorium MPWiK-u (ciekawa okolica). Często żywej duszy nie ma.
nasze ustawki są raczej na troche dalszych dystansach :-)

ZAPRASZAMY :!:
sebastos napisał(a):a po jakich trasach jeździsz? Ja jeżdżę od ul. Zamojskiej (Stary zamknięty dla ruchu most) w stronę Zalewu a potem na Dąbrowę. Czasami skręcam przy moście w lewo i jadę w stronę turystycznej i dojeżdżam do Centralnego Laboratorium MPWiK-u (ciekawa okolica).

W tych okolicach dopiero zaczynam się rozkręcac :mrgreen:
Witaj ;D I śmiało wkraczaj w kręgi ustawek (byłem dzisiaj pierwszy raz i nie żałuję). Zawsze to raźniej i bezpieczniej w większej grupie jechać, gdzie można zawsze liczyć na czyjąś pomoc :->
sebastos, witamy na forum ;-)
Witam Witam :-)

I zachęcam do nieco dłuższych wypadów...sama przyjemność ;-)
Może i sama przyjemność lecz jeśli ktoś (póki co) cierpi na lekki brak kondycji? Cry
Na razie ćwiczę jazdę Miasto-->Zalew-->Dąbrowa. (Ależ tam tłoczno...)
sebastos napisał(a):Na razie ćwiczę jazdę Miasto-->Zalew-->Dąbrowa. (Ależ tam tłoczno...)
tłoczno bo większość ludzi zna tylko tą trasę, dlatego trzeba wpadać na ustawki, u nas nie ma tłocznych tras... no chyba że nas jest dużo :mrgreen:
Stron: 1 2