Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Niedziela, 2012-07-22, godz. 9.00, Makro - Krzczonowski PK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
W związku z tym, że mamy przewodnik to trzeba go wykorzystać Wink. Proponuję wycieczkę wg trasy "ekstremalnej" :mrgreen: z tego przewodnika + jakieś modyfikacje, ale to może w praniu jakieś wyjdą. Dystans wg przewodnika 110 km, a trzeba doliczyć dojazd z Lublina do Świdnika (i z powrotem).
Spotkajmy się w okolicach McDonalda, pojedziemy Chemiczną i Rataja na Świdnik, a dalej trasą.
Zapraszam

radzik

wstępnie się piszę, ale wiedz jednak, że sporo oczekuję po tej wycieczce, zwłaszcza zdjęcia z podkolanem białym i zielonawym, rutewką orlikolistną oraz turzycą pagórkową
Wstępnie i ja się pisze ... to mój pierwszy raz z RL będzie Smile

radzik

http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... ad92#55520 jak pisze Piotrek. Można próbować załapać się w Krzczonowie na "Krzczonowski regionalny poczęstunek" który planowany jest jeśli dobrze pamiętam, na godz. 12;d A następnie przejechać się nową trasą z Krzczonowa przez Bychawę, do OsmolicSmile Trasa ta będzie dziewicza, jeszcze ciepła, dopiero jutro otwartaSmile
Piszę się na wyjazd, byle bym wstał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To że pod makro, spoko.. ale dokładniej?? Marko duże.. a mi się nie chce objeżdżać całego :p
Ifson napisał(a):To że pod makro, spoko.. ale dokładniej?? Marko duże.. a mi się nie chce objeżdżać całego :p
W okolicach McDonald's się umówmy Wink
Czyli jak sytuacja , zmieniacie trasę, Mariox ?
Chętnie dołączę, zapowiada się ciekawie.
Witam, rychło w czas, ale z wielką chęcią bym się wybrał. Jestem ze Świdnika - Pytanie czy jest możliwość podłączyć się na skrzyżowaniu w Świdniku - ul. Dworcowa i Lotników Polskich?, jeżeli nie to podjadę dalej w kierunku lublina.

Jak coś proszę o smsa - 790 479 510
Łukasz ja się umówiłem z Marioxem pod fontanną w centrum, będę czekał na nich od 9.20
Stron: 1 2 3