Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 5.08 godz. 12.oo - Nałęczów - LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Jedziemy do Nałęczowa...rekreacyjnie...(czerwonym szlakiem do Kazimierza) pooglądać troszkę okolicy na miejscu zjeść włoskiego loda czy coś w tym stylu może wypić małe piwko, zjeść coś dobrego i posiedzieć trochę w ramach odpoczynku ;-) Raczej nie mam ochoty na szaleństwo więc tempo dość spokojne...15-20km max ;-)

Zapraszam wszystkich chętnych będę czekał jakieś 15-20 min :-)
AdiLbn, twój wypad wątpię,aby przyciągnął tłumy bo jutro Tour De Pologne przywita w Lublinie więc zapraszam do wspólnego oglądania finishowych metrów Wink
Kurde...zapomniałem że to już jutro... :oops: przekładam wyjazd na po jutrze :mrgreen: Zaraz zmieniam temat ;-)

Jest gdzieś jakaś wspólna ustawka naszej braci? ;-)
Do tego Nałęczowa to tam i z powrotem?! Lublin-->Nałęczów, Nałęczów-->Lublin. A co jeśli ktoś piwka nie morze?
w środy są ustawki dziewczyn wieczorkiem więc może być ciężko z frekwencją :-)
druga sprawa to czas w tygodniu, niewiele osób go ma w południe

chociaż można pojechać do Nałęczowa i wrócić jeszcze na ustawkę dziewczyn :lol:
sebastos napisał(a):Do tego Nałęczowa to tam i z powrotem?! Lublin-->Nałęczów, Nałęczów-->Lublin.


Dokładnie tak...w jedną i drugą stronkę ;-)

sebastos napisał(a):A co jeśli ktoś piwka nie morze?


Napisałem możeWink Po prostu chodzi o spędzenie tam paru chwil...i jeśli ktoś będzie miał ochotę to i małe piwko będzie można wypić ale nie namawiam ;-)


marecky napisał(a):w środy są ustawki dziewczyn wieczorkiem więc może być ciężko z frekwencją :-)
druga sprawa to czas w tygodniu, niewiele osób go ma w południe


Nie chce robić konkurencji...możemy nawet połączyć wspólny wyjazd :mrgreen: Chodzi o to że mam zaplanowany takowy wyjazd bo złapałem parę dni wolnego...i jeśli ktoś ma ochotę się dołączyć to dlaczego nie? ;-)


Jeśli są chętni na taki wyjazd w sobotę bądź niedzielę to będzie powtórka razem z moim kolegą forumowym matikemk tak więc będzie można pojechać liczniejsza grupą ;-)
AdiLbn napisał(a):Jeśli są chętni na taki wyjazd w sobotę bądź niedzielę to będzie powtórka razem z moim kolegą forumowym matikemk tak więc będzie można pojechać liczniejsza grupą ;-)

Ja jestem chętny na taki wyjazd... tak jak napisał kolega AdiLbn w weekend, gdyż w tygodniu aktualnie jestem w Radomiu. :-P szkolę się ;-)

sebastos napisał(a):Do tego Nałęczowa to tam i z powrotem?! Lublin-->Nałęczów, Nałęczów-->Lublin.

Ja proponuję trochę się pokręcić po tamtejszych okolicach, są tam przecież bardzo fajne wąwozy i lasy ;-) Zapraszamy głównie lubiących MTBSmile
matikemk napisał(a):Ja proponuję trochę się pokręcić po tamtejszych okolicach, są tam przecież bardzo fajne wąwozy i lasy ;-) Zapraszamy głównie lubiących MTBSmile



Jak najbardziej...miałem to na myśli :mrgreen:
AdiLbn napisał(a):Jeśli są chętni na taki wyjazd w sobotę bądź niedzielę to będzie powtórka razem z moim kolegą forumowym matikemk tak więc będzie można pojechać liczniejsza grupą ;-)

To może niedziela 8-) com :?:

mogę się z wybrać :-D ...chyba że dowalicie takie tempo że będę 5 km za Wami :-|
Karen napisał(a):To może niedziela 8-) com :?:


W takim razie 2ga ustawka jest w niedzielę o godzinie 12.oo ;-) Pisać komu pasuje a komu nie i się jakoś uzgodnimy ;-) Miło widzieć w gronie zainteresowanych płeć piękną :mrgreen:

Karen napisał(a):mogę się z wybrać :-D ...chyba że dowalicie takie tempo że będę 5 km za Wami :-|


Jak sam temat mówi tempo bardzo rekreacyjne...15-20km ;-) Więc zapraszam wszystkich nieśmiałych bo tempo będzie naprawdę spokojne ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6