Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: środa, 25. 07, 17.30 LKJ zielonym szlakiem do Niedrzwicy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

radzik

zielony szlak do Niedrzwicy- powrót przez Krebsówkę i OsmoliceSmile

jako, że nie mam weny skorzystałem z poprzedniej propozycji trasy Marioxa. Trasa bardzo przyjemna, więc chciałbym jeszcze raz przejechaćSmile

tempo rekreacyjne- takie by każdy nadążyłSmile

brak wpisów do 17.00- nie zajeżdżamSmile

Pozdrawiam,
radzik
czyli takie jak dzisiaj:>? hehe
ile trasa liczy? Mariox, wypowiesz się w jakim czasie mniej więcej ją przejechałeś? Bo muszę być na czas w Świdniku i nie wiem czy mogę się zjawić Smile

radzik

trasa po szlaku 18km Smile w obie powinniśmy się zmieścić w okolicach 50-55km od miejsca zbiórkiSmile
to nie ma szans na powrót, wczoraj jakoś długo zeszło, więc ja następnym razem, a szkoda, lubię waszą rekreację, szczególnie po tak długiej przerwie Wink
Ja się piszę :-)
Edit:
Jednak nie dam rady ważne spraw wypadły Undecided
może i ja wpadnę tylko muszę się porozumieć z kierownictwem Smile
co to znaczy tempo rekreacyjne? :-) bo ostatnio na tej trasie prawie wyplułem płuca a też miało być rekreacyjnie hehe

radzik

przyjedź, nie wyplujesz :-P będzie rekreacja :lol:

@shrederson postaw kierownictwu ultimatum: "albo puszczacie mnie na wycieczkę rekreacyjną z radzikiem, albo się zwalniam" :evil:

chyba że pisząc "kierownictwo" masz na myśli żonę, a to poważna sprawa, ale wtedy zawsze możesz pogrozić rozwodem :roll:
Pojawię się
LKJ ale gdzie dokładnie?Smile
Stron: 1 2 3