Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 03.08.2012 godz. 18.00 LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ma ktoś chęć pojechać szlakiem Nędznicy? Całość koło 60 km, spokojnie, ale z rozsądną ilością postojów. Przy braku wpisów do 17.30 nie zajeżdżam pod LKJ.
Ja się zjawię Smile
ja chętnieSmile

radzik

ja się chyba trochę cykam
Dzięki chłopaki za jazdę, do następnego!
Było spoko i przyjemnie Wink

Trasa ode mnie:
http://www.endomondo.com/workouts/77935526

radzik

przeczucie mnie nie myliło, średnia 27.1km/h Confusedhock: (chyba, że Ci endo przekłamujeSmile )

EDIT: widzę, że jednak nie przekłamujeSmile tzn trochę. Zaniża. :roll:

w takim razie ja od dziś, by się nie naciąć, jeżdżę tylko na babskie ustawki :mrgreen:
było uroczo i rekreacyjnie średnia z licznika 28km/h dzięki chłopaki za jazdęBig Grin
radzik napisał(a):chyba, że Ci endo przekłamujeSmile
Przekłamuje, zazwyczaj średnia w rzeczywistości jest o około 1km/h wyższa Big Grin

Prawda jest taka, że dostosowaliśmy tempo do możliwości, więc jakby przyjechał ktoś wolniejszy to byśmy tak nie jechali Wink
Bigos napisał(a):(...)

Prawda jest taka, że dostosowaliśmy tempo do możliwości, więc jakby przyjechał ktoś wolniejszy to byśmy tak nie jechali Wink

I tego się trzymajmy :-D . Na ostatniej, przemiłej ustawce niektóre Panie właśnie mówiły, ze porażają ich te średnie, które podajecie i dlatego nie przyjeżdżają.