Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20:30 lkj wokół zalewu + fire scene
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wokół zalewu ze światełkami o 22 zajeżdzamy do parku ludowego tam odbywa się konwencja kuglarzy (od kilku dni) o tej godzinie jest pokaz kuglarzy specjalizujących się w sztuczkach z ogniem można wjechać rowerem mostkiem do parku ludowego i bezpośrednio na scenę, bezpłatne, jak ktoś już wcześniej widział taki występ to może nie zobaczyć nic nowego ale zawsze jest pretekst by się przejechać

radzik

może się nie znam, ale chyba byłoby łatwiej, jakbyś ustawkę zorganizował trochę wcześniej niż na 16min przed jej rozpoczęciem :roll:
radzik napisał(a):może się nie znam, ale chyba byłoby łatwiej, jakbyś ustawkę zorganizował trochę wcześniej niż na 16min przed jej rozpoczęciem :roll:
Oj, radzik może jeszcze zdążysz :mrgreen:

radzik

wiem, czepiam się Undecided teraz mi głupio :oops: kajam się :oops:

na wszelki wypadek włączam autoodświeżanie co 5sek, by już nic nie przegapić
trzeba było wcześniej napisać to bym nie wracał do domu tylko bym się zatrzymał przy lkjBig Grin
radzik napisał(a):wiem, czepiam się Undecided teraz mi głupio :oops: kajam się :oops:

na wszelki wypadek włączam autoodświeżanie co 5sek, by już nic nie przegapić

Kolega jakiś strasznie wyrywny...

I w dodatku chyba nie zna terminu "ustawka na refleks"

Najważniejsze że jest możliwość przejażdżki i to w dodatku nocą.
no i pojechałem, nikogo nie było to przebiegłem się jeszcze w lesie z rowerem nad zalewem, pogoda super, kuglarze byli, pokazali kilka nowych sztuczek, szczególnie fajny był występ w którym wybuchały fajerwerki a i tak można było posłuchać fajnych muzyczek generalnie fajnie ale w kupie byłoby lepiej