Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: "Na rowerowym szlaku" - wycieczka ze Świdnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Będąc dwa tygodnie temu pod fontanną w Świdniku spotkaliśmy grupę rowerzystów szykujących się do wyjazdu i namawiających nas, abyśmy się z nimi zabrali. Akurat my jechaliśmy swoją drogą, ale powiedziano nam, że za dwa tygodnie znów będzie wyjazd z tego samego miejsca. Sprawdziłem wczoraj wieczorem - rzeczywiście szykował się wyjazd na trasie, jak w opisie tematu.
Ponieważ nikt nie wrzucił żadnej propozycji na naszym forum, w ostatniej chwili dziś rano zdecydowałem się na wyjazd z tą grupą. Na miejscu zastałem Gelosa ;-). Pojechaliśmy sobie w grupie ponad dwudziestu osób wspomnianą trasą do Kanału Wieprz - Krzna. Wycieczka była bardzo przyjemna, tempo iście rekreacyjne, bardzo miłe towarzystwo, piękne krajobrazy no i genialne patenty na schłodzenie się w upale. Poza znanym już dosyć dobrze w RL patentem z Radlerem, który jak się okazało przyjął się świetnie także w tej grupie :-) , na uwagę zasługuje moczenie nóg, a w przypadkach niektórych osób wręcz kąpiel i pływanie w czyściutkiej i chłodniutkiej Giełczwi.
Wycieczki z grupą świdnicką szczególnie polecam tym, którzy źle znoszą wycieczki rekreacyjne organizowane na naszym forum - TO BYŁA PRAWDZIWA REKREACJA. A dojazd w sumie bliski. Mam nadzieję, że kolejne propozycje wyjazdów będą wrzucane także na naszym forum. W końcu do Świdnika nie jest daleko, a nawet jakby, to osoby z naszego forum mieszkające w Świdniku i okolicach też będą miały jakąś wiedzę na ten temat. Z tego, co mi wiadomo, kolejna planowana jest na 15 sierpnia.
TRACK wraz z fotkami.
Potwierdzam prawdziwa rekreacja, fajna atmosfera Wink
O weźcie tam, tacy z was koledzy, było coś napisać, że jedziecie na trzepacką ustawkę - pojechałbym i ja.A tak ściezka, 3,5 raza w te i we w te Cry
Bart, to Ty jeszcze jeździsz rowerem? Mówią, że już tylko żelastwem rzucasz... :-D
mariox napisał(a):(...)
Wycieczki z grupą świdnicką szczególnie polecam tym, którzy źle znoszą wycieczki rekreacyjne organizowane na naszym forum - TO BYŁA PRAWDZIWA REKREACJA. (...)

Mariusz, mów o swoich rekreacjach z Radzikiem :-P . Juz od dłuższego czasu wycieczki rekreacyjne organizowane na naszym forum przeze mnie (ostatni mniej z powodów rodzinnych) są prawdziwie rekreacyjne. Może juz w tę środę kolejna. Co nie przeszkadza oczywiście w czasie posuchy ;-) u nas wybrać się do Świdnika.
Jurek ma racje, nie ma co straszyć "młodych" na rekreacyjnych na RL każdy da radę,
no może prawie każdy Wink hehe
Jurek S napisał(a):Mariusz, mów o swoich rekreacjach z Radzikiem
Ostatnia moja rekreacja z Radzikiem to średnia 20,4 km/h, więc nie wiem, co masz na myśli... :-P
ja to się do tarcia chrzanu nadaję, a nie szybkiej jazdy, więc nie wiem o co chodzi :roll:

zresztą, ta moja koza ma kaganiec na 21 km/h..

do zobaczenia na jakiejś babskiej ustawce! :!:
Mariox nie pochwaliłeś się na forum , że udzieliłeś wywiadu :?: ;-)

[img][Obrazek: img4356f.jpg][/img]
"Trasa nie należała do najłatwiejszych. Wysiłku wymagała polna zakurzona droga.. "

teraz jeszcze bardziej jestem Mariox z Ciebie dumny, że dałeś radę :!: :!: