Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 04.08.2009 godz. 21.00 LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Powinienem się stawić. Wczoraj nawet myślałem o NP :-D
kola napisał(a):Zapraszamy z Bartem na spokojne, prawie nocne kręcenie
właśnie, właśnie, Zapraszamy :-D !, niech nikt się nie boi że nie da rady, czy że za ciemno...
Damy rade, a ciemno wcale nie będzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Będę :-D
coś poza zalewem planujecie?? no i jakie tempo???
A ja wstąpiłam na chwilę zrobić zdjęcie :-)
kola napisał(a):ubolewam, że mi się to badziewie-bocialarka popsuła
hola! hola! kolego!!! nie strasz że to takie lipne bo i ja zostanę bez oświetlenia jeszcze Confusedhock: ....
Spoko wypad, szkoda mi Sylwii, bo chłopaki jak zwykle musieli się popisać przed kobietą i cisneli jak nie powiem kto...
Dzięki za jazdę i do dzisiaj :lol: !!!
Bart napisał(a):[szkoda mi Sylwii, bo chłopaki jak zwykle musieli się popisać przed kobietą i cisneli jak nie powiem kto...

Bartku genialnie mi się z Wami jechało i gdyby nie ta pora to pewnie zostałabym do końca Smile I siedziałam Ci na kole do ostatniego zakrętu, którego to nie byłam w stanie pokonać z taką prędkością bez strachu o wywalenie się :mrgreen:
o ile dobrze pamiętam na tamie ktoś błyskał nam po oczach lampą, czy to błyskanie okazało się owocne? :mrgreen:
marzyciel9 napisał(a):o ile dobrze pamiętam na tamie ktoś błyskał nam po oczach lampą, czy to błyskanie okazało się owocne? :mrgreen:

Masz linka parę postów wyżej.