Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Mraugorzata wita :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Z tej strony Gośka- jeszcze przez rok studentka Wink
Gdybym powiedziała, że lubię jeździć na rowerze od dziecka to bym skłamała Big Grin Bo tak naprawdę to zrozumiałam jaka to frajda 3 lata temu Wink Od tamtego czasu jak tylko temperatura na wiosnę przekracza 10 stopni to zaczynam sezon na dwa kółka i kończę jak jesienią robi się własnie ponownie te 10 stopni Big Grin

Mam nadzieję, że w tak doborowym towarzystwie poznam wiele ciekawych tras rowerowych Wink Interesują mnie głównie te zaczynające się po zachodniej stronie Lublina, bo mieszkam na Czubach, aczkolwiek moim marzeniem od 2 lat jest w końcu wybrać się na rowerach do Kozłówki Wink

radzik

radzik wita Wink
Jakub P. wita Smile
Grzesio wita Wink
Witamy
mraugorzata napisał(a):(...)Interesują mnie głównie te zaczynające się po zachodniej stronie Lublina, bo mieszkam na Czubach, aczkolwiek moim marzeniem od 2 lat jest w końcu wybrać się na rowerach do Kozłówki Wink

No to marzenia do spełnienia :-D
Witaj
Witam, dawaj znać w razie wycieczki do Kozłówki bo też bym się wybrał ;-)
Ja do tej Kozłówki to najwcześniej chyba 27 sierpnia, bo w czwartek jadę się pobujać na Suwalszczyźnie Wink Mam zamiar cyknąć parę fotek dookoła Wigier i wstawić do działu ze szlakami rowerowymi w Polsce Wink

Ale ostrzegam że tempo wybitnie spacerowe :lol:

radzik

mraugorzata napisał(a):Ale ostrzegam że tempo wybitnie spacerowe :lol:

w końcu ktoś, z kim mogę pojeździć
Ekhm, wdarł się chochlik Smile Z Płociczna pod Augustowem wracam chyba 18 sierpnia, więc między 20 a 23 można coś kombinować, bo potem 25 kuzyn się chajta na drugim końcu Polski i trzeba być Big Grin

Na pewno będę dawać jakieś info, bo sama sie nie wybiorę a towarzystwo ze studiów jest niejeżdżące Wink
Stron: 1 2