Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12.08, g.23:45, Łukoil JPII - Perseidy&Grill
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7

radzik

ja uważam, że nie ma co lecieć przed samym świtem, by zobaczyć 1-2 :roll: spadające gwiazdy więcejSmile Dużo frajdy i tak sprawi jak zobaczymy kilkanaście, a później kilka w tę czy wewtę nie zrobi różnicySmile Najważniejsze by niebo było czysteSmile i termin dobierzmy tak by jak największej liczbie osób pasował, bo wiadomo wszystkich nigdy nie da się uszczęśliwićSmile
I tak przecież te gwiazdki to tylko pretekst by się spotkać i pojeździć trochę inaczej niż zwykle. A że przy okazji można coś ciekawego zobaczyć, tym lepiejSmile

SHIM AN_na

Jurek S napisał(a):godz. 23.30 - 1.30.
:-(

Oj, coś 'czarno'/czytaj: 'śpiąco' to widzę.O tej porze przekręcam się na drugi bok... a zrobić tego na rowerze chyba nie dam rady Undecided
Pozostaje mi zalać się łzami św.Wawrzyńca - o świcie 10 sierpnia-w samotności.

No i po co było się tak cieszyć/ BUuuuuu /.Dobrze, że nie zaczęłam kupować kalafiorów :mrgreen:
Cytat:
radzik napisał(a):I tak przecież te gwiazdki to tylko pretekst by się spotkać i pojeździć trochę inaczej niż zwykle. A że przy okazji można coś ciekawego zobaczyć, tym lepiejSmile
= bezcenne Smile :!:
I pomyśleć, że obaj z Jurkiem powołujemy sie na wiarygodne źródła, za czytanie których w internecie trzeba będzie wkrótce płacić abonament (Piano) Sad
Na szczęście chyba wszystkim bardziej będzie pasowała ciemna noc niż niebo przed świtem, rozjaśnione brzaskiem :mrgreen:
Uporaliśmy się zatem z godzinami i pozostaje jeszcze dzień (noc), na wybór którego mogą mieć wpływ dokładniejsze (krótkoterminowe) prognozy pogody.
Super pomysł z tą ustawką! Postaram się być, chociaż pewnie wiele będzie zależało od nocy, którą wybierzemy :-)
Piknik o północy mi pasuje, kiełbaska również :-P

radzik

sorry za częściowy OT, ale ciekaw jestem jak będziecie się tłumaczyć lubym/żonom/kochankom/dziewczynom/narzeczonym itpBig Grin

godzina 23, a wy wstajecie z łóżka, cichaczem się zbieracie by drugiej (trzeciej) połówki nie obudzić i na pytanie "gdzie o tej porze się wybierasz kochanie ?" odpowiadacie "z kolegami oglądać gwiazdy" :roll: :mrgreen:

taa, jasne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
radzik napisał(a):sorry za częściowy OT, ale ciekaw jestem jak będziecie się tłumaczyć lubym/żonom/kochankom/dziewczynom/narzeczonym itpBig Grin

godzina 23, a wy wstajecie z łóżka, cichaczem się zbieracie by drugiej (trzeciej) połówki nie obudzić i na pytanie "gdzie o tej porze się wybierasz kochanie ?" odpowiadacie "z kolegami oglądać gwiazdy" :roll: :mrgreen:

taa, jasne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Radzik lubię Twój post Smile Zależy od daty, to się pojawię
radzik napisał(a):odpowiadacie "z kolegami oglądać gwiazdy"

Radzik przecież koleżanki też będą :mrgreen:
jak będziecie w Czerniejowie to zapraszam na coś mocniejszego żeby lepiej te gwiazdy były widoczne :lol:
Peke napisał(a):jak będziecie w Czerniejowie to zapraszam na coś mocniejszego żeby lepiej te gwiazdy były widoczne :lol:

Nie wiem czy lepiej, ale podobno więcej :-P

radzik

Na wczorajszej ustawce doszło do próby haniebnego i godnego publicznego napiętnowania "wodzenia na pokuszenie" pewnych miłych pań z wtykami od pogody. Skarceni za to zachowanie, prawdopodobnie nie będzie nam dane popatrzeć na gwiazdki Cry W takim razie będzie trzeba przełożyć na inny termin (gwiazdki będą spadać jeszcze długo, tylko trochę rzadziej), albo patrzeć bacznie w niebo i mieć nadzieję na brak chmurekSmile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7