Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12.08, g.23:45, Łukoil JPII - Perseidy&Grill
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
radzik napisał(a):W takim razie będzie trzeba przełożyć na inny termin
Ja tam korzystam z bardziej optymistycznej prognozy pogody wg której w nocy z 11-12 niebo najpierw częściowo przejrzyste a po północy przejrzyste :-D
pomijając tą całą kaffeterię powiedzcie gdzie ,o której, dokąd- czyli miejsce ustawki , godzina i co wziąć ze sobą ?????????????????//
endriu68, nareszcie konkretne pytanie ;-)
23:45, Łukoil JPII, Wziąć prowiant, tj. izotoniki ile kto potrzebuje oraz mięso (jak będzie grill to surowe, jak nie to już przyrządzone, niech ktoś da znać czy weźmie grilla). No i oczywiście lampki Wink

Pozdrower
Grzesiek
KermitOZ napisał(a):23:45, Łukoil JPII

Ponieważ radzik wycofał się z pomysłu to może załóż nowy temat i podaj datę bo nie wszyscy wiedzą, że chodzi Ci o niedzielę :mrgreen:
Najpóźniej o 23:00 to dobrze byłoby już być na miejscu docelowym.
Gdzie je planujesz?
Bo izotoniki przy takiej temperaturze to raczej "góralskie" i ważna jest trasa powrotna :mrgreen:
Reszta w nowym temacie :-D
Jeśli chodzi o grilla, to af kors naturliś wezmę, ale węgla to już nie będę miał jak wziąć ... PS. no i wiecie, że ten grill ma małe moce przerobowe ;-) , ale da radę Smile
Rado napisał(a):ten grill ma małe moce przerobowe ;-)

To było z przymrużeniem oka ale dla mniej zorientowanych coś przypomnę :-D :
Rado napisał(a):A i jeszcze zacytuję Henię: "nie wiedziałam, że na tak małym grillu można nakarmić tak dużo ludzi" :-)

mazd

Oprócz tego co dla ciała nie zapomnijcie o czymś co dla ducha. ;-)
O odpowiednio długiej liście życzeń dla tak dużej ilości spadających gwiazd. :mrgreen:
Podobno wypowiedziane w chwili gdy spada gwiazda, mają szansę się spełnić. ;-)
Jeśli chodzi o perseidy to jestem na tak, grill również na tak. Ale jak pomyśle, że to wszytko wymaga wzięcia ze sobą całego kramu to wole jechać autem. Jeśli miejsce będzie dogodne i będzie można blisko podjechać samochodem, to mogę wziąć od kogoś grill, węgiel i całą resztę do wspólnego biesiadowania.
Bo jak na razie to nie wiem konkretnie w którym miejscu będzie to obserwatorium gwiazd.

Co do fotografowania perseidów to znalazłem poradnik jak to zrobić.

Złapać spadającą gwiazdę cyfrówką

Tydzień pod znakiem Perseidów - okazja do sfotografowania meteoru
KermitOZ napisał(a):23:45, Łukoil JPII

Zdefiniujmy jeszcze datę, padało kilka różnych terminów.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7