Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 09.08.2012, godz.18.00, Stary most Kalina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Z pewnych względów, do końca mi nie znanych :-> niewskazane było dzisiaj zgłaszać ustawkę w dziale Kobiety na rowery. Tym nie mniej chcę bardzo serdecznie zaprosić Panie (Panowie się sami zapraszają) na rekreacyjną przejażdżkę niebieskim, pieszym szlakiem do dol. Ciemięgi. Dystans ok 33km. Na wszelki wypadek wziąć lampki bo przecież nie będziemy się spieszyć. Trasa ze sporą dawką przyjemnego terenu.
Przyjadę :p
też chyba będę Wink
Ja też się pojawię :-)
Jak mi ktoś powie gdzie jest owy stary most to też się pojawię. ;-) To jest takie miejsce jak się jedzie ścieżka spod Gali, a potem pod mostem na Tysiąclecia i gdzies nadal po ścieżce w prawo? W sumie to jedyny stary most jaki znam.Dodam, ze ten o którym myślę jest zrujnowany i nieprzejezdny, bo został sam szkielet.
Ja myślę że to jest ten most co jest obok Eclerca na Turystycznej :d
Jeśli to nie ten stary i nieprzejezdny to nie wiem. A jeśli to ten to jest jeszcze jedna ważna kwestia - po której stronie?:p
Ale fakt, że nie licząc ściezki tam to nie znam tamtejszych rejonów.

radzik

wejdź na zumi.pl, włącz hybrydę i od razu ten most znajdzieszSmile

jest to pierwszy most między andersa, a mełgiewską, przy samych krzakach na zdjęciuSmile


EDIT: cytując Jurka: "To jest most na Bystrzycy, jadąc ściezką rowerową wzdłuż Bystrzycy od Grafa w kierunku Kaliny po prostu na niego wjedziesz. Nie ma innej mozliwości. :-)"

z tego co ja pamiętam, to się na niego wjeżdża, a jak nie to myślę, że po stronie Andersa się spotkacieSmile
Teraz Radzik jestem praktycznie pewien, że to ten most o którym myślę, ale na bank jest nieprzejezdny, więc akurat po której stronie to kwestia dość istotna :-)
Uwierz mi, na bank jest przejezdny. Nawet ścieżka rowerowa na nim jest zaznaczona. Oczywiscie jest zamknięty dla ruchu samochodowego. I tak jak zacytował mnie radzik - jadąc ścieżką rowerową wzdłuż Bystrzycy (z biegiem rzeki) wjedziesz na most. Nie ma innej mozliwości.
Stron: 1 2 3