Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 1-2.09 Mazury, wyjazd z Warszawy w sobotę o 5:35
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

szukam chętnych na szybki wypad na mazury. wyjazd o 5,35 z warszawy polskim busem (bilety na dzisiaj po 9 zł), dojazd do Olsztyna ok 9, a później do ustalenia: albo autobusem do Mrągowa lub dojazd rowerem. Trasy nie ustalam, wyjdzie w praniu, chce objechać parę jeziorek, upolować kormorana obiektywem aparatu, a wieczorem pośpiewać szanty w tawernie. Nocleg jakaś kwatera. Powrót o 19 jest polski bus do wawy, na miejscu o 22,15.

Dla zainteresowanych (max 2 os) oferuje nocleg w wawie z piątku na sobotę 31.08/01.09 i z niedzieli na poniedziałek, jednak o 8,30 wymeldowanie bo muszę lecieć do pracy.

ogólny przebieg planowanej trasy http://tnij.org/rpvq ewentualnie http://tnij.org/rpvr

Zapraszam
Czytając Twój post mniemam :mrgreen: że chcesz zabrać ze sobą rower "składany" lub coś w tym stylu. Zabranie roweru (górala) do autobusu nie jest sprawą łatwą. :-( Nie każdy kierowca się na to zgodzi, a jeśli się zgodzi to rower będzie jechał w przedziale bagażowym co nie wyjdzie mu na zdrowie ( dla mnie to profanacja). Przerabiam to od kilkunastu lat i wiem że jedyny nie barbarzyski sposób na transpotr roweru to PKP. Jednak to Twoja sprawa i Twój rower. Życzę powodzenia.
Hej

No własnie co z transportem rowerów ?
Sam myślałem o mazurach z tym, że w planach był dojazd również na dwóch kółkach...
hej, wymyśliłem transport polskim busem - ma on ogromne luki bagażowe w których nawet przy prawie pełnym obłożeniu miejsc zostaje sporo miejsca.

rower zamierzam zapakować w torbę ZATOR taką jak ta
http://allegro.pl/zator-mocna-torba-na- ... 98530.html

pytanie do mariobiker: sądzisz że jak włożę rower to torby to cokolwiek mu się stanie?
Cześć pozwolę sobie na dodanie coś w temacie. nie długo jadę do berlina i chciałem zabrać rower Polskim Busem oto jaką odpowiedz dostałem:

Witam,

Istnieje możliwość przewiezienia roweru, o ile jest opakowany w sposób ( odkręcone pedały, skręcona kierownica i całość opakowana ), który pozwoli na przewiezienie go bez uszkadzania toreb i walizek współpasażerów.
Rower, wtedy zostanie zabrany bezpłatnie o ile będą wolne miejsca w luku bagażowym, czego już zagwarantować nie możemy.

Pozdrawiamy,
Zespół PolskiBus.com
Ja mimo wszystko spróbuje zabrać ze sobą składaka który waży 14.5 kg oczywiście w torbie ale liczę że mogą na nim pokazać się nowe ślady użytkowana po takiej podróży

Pomysł na wycieczkę masz b. dobrySmile
może jeszcze owinę ramę jakimiś gąbkami albo folią bąbelkową i wtedy powinno być git
Witam, ze względu na niepewne prognozy pogody oraz problem z noclegiem w Giżycku niestety rezygnuję z wyjazdu.