Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Świętokrzyskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak jak planowałem 8.08.2012 wybrałem się na Święty Krzyż. Nie znalazł się nikt chętyn by mi towarzyszyć (wiem, że nie łatwo o wolny dzień w środku tygodnia) ;-) więc moja trasa ciągle się zmieniała.
Niedrzwica - Kraśnik - Annopol - Opatów - Łagów - Górno - Święta Katarzyna - Bodzentyn - Nowa Słupia - Starachowice - Wąchock - Mirzec - Iłża - Zwoleń - Puławy - Nałęczów - Wojciechów - Niedrzwica.
Tempo turystyczno - rekraacyjne (100% asfalt, ciasno ale równo) Fajne pagórki i super widoki.
Tm: 16:25:53
Dst: 361,12 km
Av: 21,9 km/h
Max: 59,4 km/h
Kilka fotek: https://picasaweb.google.com/1161054944 ... okrzyskie#

radzik

przyszedł mario i pozamiatał Confusedhock:
szacunek wielki Confusedhock: wycieczka, jeszcze z sakwami i po górkach Confusedhock: brak słów Confusedhock: fotki super, że jeszcze czas na zdjęcia znalazłeś Confusedhock:

ja to strasznie podniecony jestem jak mi się 100km uda w ciągu dnia zrobić z górki, bez sakw a tu takie coś Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

powinieneś chyba przenieść posta do "długodystansowych", bo tu może zginąć niezauważone przez wszystkich Confusedhock:
Takie akcje to ja lubię. Szacunek Mario! Smile
Mario, dobrze ,że zacząłeś i skończyłeś- serce się rwało,
ale drugiej połówce było za mało Confusedhock:
no i wolnego zostało nic ,
więc byłem tylko widz.
Jeśli coś zaplanujesz dłuższego
wejdź na priva mego
Daj znać monf wcześniej
we dwóch będzie raźniej
Samotność długodystansowca Undecided Ten śpiący Wojciechów ma coś w sobie.
Tak to jest gdy się do pracy do Lublina dojeżdża rowerem :mrgreen:
Mario tak trzymaj :-D
Brawo Mario!
Ładny dystans, to chyba tegoroczny rekord w dziale turystyczno - rekreacyjnym :-D
Jurek S napisał(a):Samotność długodystansowca Undecided Ten śpiący Wojciechów ma coś w sobie.
Samotność długodystansowca, można to i tak nazwać. :-? Ja nazwałbym to sposobem na oderwanie się od całego syfu, który nas otacza. Czasem na wiele przemyśleń i sposobem na wyciszenie. :-)
Jak na jeden dzień to bardzo fajna wycieczka.
Chociaż po moim ostatnim wyjeździe nie lubię Świetokrzyskich to człowieku zrobiłeś giga wyjazd.
Nie widzę tylko zdjęcia ze sławnym pingwinem:
[Obrazek: 547680_4383721639844_2116971010_n.jpg]
... Wink
Stron: 1 2