Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Atari na Androida
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kilka pytanek.

Czy to jest aktualnie za free? (pisze "CENA: bezpłatnie")
Czy (jeśli j.w.) można to sobie jakos sciagnac na przyszlosc (zapisac na PC)?

https://play.google.com/store/apps/deta ... eatesthits
Z tego co widzę, to niby aplikacja bezpłatna (emulator), ale gry już płatne. Pewnie po ściągnięciu będzie dostępnych kilka gier. No i też nie ma się co obawiać ukrytych opłat. Jak nie naciśniesz przycisku "zapłać" to na pewno Twoje konto nie zostanie obciążone kosztami.

Na komputer tego nie zapiszesz, bo aplikacje z Androida mogą chodzić na PC tylko poprzez emulator (cholernie wolny). Jeśli chciałbyś sobie pograć w gry z Atari na kompie, to jestem pewien, że jest masa darmowych emulatorów.
Nie nie. Chciałem sobie tylko pobrać na przyszłośc tzn. nie mam nic z Androidem ale kiedyś pewnie coś los przyniesie, na razie tylko zapisać sobie w archiwum/na dysku na PC.
Pytam bo nie chcę tam się rejestrowac i cały tam cyrk by się przekonać że lipa.
Ja mam AtariXE w szafie (zastanawiam się właśnie nad SIO2SD), emulatory także używałem.
Ten klimat po prostu wiecznie pociąga Wink , coś bym tu napisał o ..eee nie, bo żona mogła by nie zrozumieć dosadnego żartu.
ps. podobno jedna gra jest free (ale ktoś pisał na atarionline.pl bodaj na wiosnę -to myślałem że może teraz dali darmo), i można kupowac też jakoś w paczkach, pakiet itp.
kenubi napisał(a):Pytam bo nie chcę tam się rejestrowac
Wystarczy konto na gmailu. Ale i tak trzeba mieć sprzęt z Androidem, na kompa się nie da ściągnąć.
W dodatku kupując cokolwiek z Androidem należy utworzyć konto Google, jeśli się nie ma. Bez konta posiadanie Androida jest totalnie bez sensu.

Strona Google Play działa też tak, że po kliknięciu na "Pobierz" aplikacja automatycznie pobiera się na komórkę (jeśli ta złapie tylko dostęp do internetu). Nic nie idzie przez komputer. Google Play jest także dostępne z poziomu telefonu (ale mniej wygodne).

Chciałem ściągnąć, przekonać się co jest w tej aplikacji, ale waży 44 mega, a nie mam miejsca na telefonie.

Ściągać na przyszłość nie trzeba, jak coś zostało wrzucone na Google Play, to raczej już tam zostanie Wink
"Możliwości ma Spectruma, lecz to atarowców duma. Atari ST je je je"
Sorry ale nie mogłem się powstrzymać. Pozdrawia użytkownik Spectruma (niegdyś).

Moim zdaniem takich emulatorów będzie jeszcze na pęczki, więc nie ma co ich na gwałt ściągać.