Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kross Level A2 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Dzisiaj zamontowałem długo oczekiwanego Epicona Big Grin.

[Obrazek: DSC01309.jpg]

[Obrazek: DSC01311.jpg]

[Obrazek: DSC01312.jpg]

[Obrazek: DSC01321.jpg]

[Obrazek: DSC01333.jpg]

Następne poważne ulepszenie jakie planuje to nowe koła. Ale ta wymiana dopiero w wakacje.
Nie myślałeś o ciemnym EPICONie??
Biały troszkę się nie zgrywa wg Mnie Big Grin
Myślałem, ale taka kombinacja też mi się podoba. Z czarnym byłoby smutno.
Właśnie biały amorek pięknie się komponuje z innymi białymi elementami, nic tylko pogratulować i pozazdrościć :-)
Ile zapłaciłeś za piastę slx?
Z piastą to była śmieszna sytuacja, bo zamówiłem na bikestacja.pl piastę M595 za 50zł, ale że jej nie mieli to w tej samej cenie przysłali mi SLX-a.
Rower wczoraj dostał nowe opony Continental Race King 2.2 drut, a dzisiaj licznik Sigma 1009.

[Obrazek: DSC01517.jpg]
[Obrazek: DSC01538.jpg]
[Obrazek: DSC01532.jpg]
[Obrazek: DSC01526.jpg]
[Obrazek: DSC-0029.jpg]
[Obrazek: DSC01540.jpg]
witam! a czy zmiana piasty w kolach sie oplaca? czy lepiej kupic nowe kola bo chcialbym zmienic hamulce z V-bekow na hydrauliki i nie wiem czy to ma sens, wiem ze sporo bedzie to kosztowac ale juz mam pieniazki na to przeznaczone. I ile kosztuje zmiana piast, gdzie takie cos mozna zrobic? pozdrawiamSmile
Wszystko zależy od budżetu. Ja wtedy za dużo kasy nie miałem więc wymieniłem tylko piastę. Jeżeli masz kasę na dwa koła np. tanie mt15 i na komplet hydraulików, to lepiej koła wymienić niż same piast. Jeżeli chodzi o sam koszt przeplecenia piasty to wynosi 50zł. Mi piastę zmienili w inżynierii rowerowej.
a 50zl to za przeplecenie jednej piasty czy dwoch?? wlasnie zastanawiam sie nad tymi kolami http://allegro.pl/komplet-kol-26-wh-mt1 ... 03643.html tylko nie wiem czy opona 2.10 albo 2.25 wejdzie na te kolo:/ ( nie jestem az tak bardzo doswiadczony w tym temacie , [shadow=red]wymacz[/shadow]Smile
Stron: 1 2 3 4