Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kross Level A2 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Za jedną 50zł. Na te koła bez problemu wchodzą RK 2.2. A jak z szerszymi to nie wiem.
Na twoim miejscu doinwestowałbym w koła i kupił w wadze ok 1600-1700g , zakup na długie lata ..mocno inwestujesz w rower i to fajnie, ale z czasem dojdziesz do wniosku że być może masz je ciężkie (masa rotowana, poczytaj..)jak ci nie zależy na wadze, to możesz i brać mt15
@Iron79 jeżeli ten post był skierowany do mnie to od razu mówię, że ja tych MT15 nie kupuje. Tylko Buniakowi proponowałem. U mnie koła pójdą do wymiany dopiero pod koniec wakacji. Będę celował w 1500-1600g.
A sorki mac1ej , goście w domu, dwa głębsze i tak mi się posta napisało, ten przedział wagowy to już konkret kółka
Nic się nie stało Wink
mi nie zalezy na wadze bracie, ale oczywiscie zeby nie byly za ciezkie. Nie skacze ani nie jezdze po jakis ciezkich trasach typu zjazdy w lesie po kamieniach czy tam gorach. ja bardziej rekreacyjnie ale czasem tez lubie troszke poszalec Smile pozdrawiam
http://www.probikes.pl/index.php?item=270 do tych pedalkow trzeba jakies specjalne buty miec? jak one dzialaja? moze mi ktos wytlumaczyc? bylbym bardzo wdziecznySmile :mrgreen:
Buniak napisał(a):do tych pedalkow trzeba jakies specjalne buty miec? jak one dzialaja? moze mi ktos wytlumaczyc? bylbym bardzo wdziecznySmile

Buty z możliwością zamontowania bloków do SPD.
Obejrzyj FILM
Nie sugeruj się modelem pedałów i butów na tym filmie.
Tak to działa i można wybierać różne modele butów SPD do różnych pedałów SPD.
W zależności od preferencji i przeznaczenia no i oczywiście ceny :-D
obuwie spoko ale pewnie majatek kosztuje Smile a podnosi komfort jazdy takie pedalki i butki? duza jest roznica miedzy tymi a zwyklymi pedalkami? :mrgreen:
Buniak napisał(a):obuwie spoko ale pewnie majatek kosztuje Smile a podnosi komfort jazdy takie pedalki i butki? duza jest roznica miedzy tymi a zwyklymi pedalkami? :mrgreen:
Ostatnio dyskusja była na forum na ten temat, polecam przeczytanie: link. W skrócie: podnosi komfort oraz szybkość. Nie trzeba wprowadzać zmian w technice jazdy. Porządny komplet (pedały+buty) na start można kupić za około 300zł. Ostatnio kolegę namówiłem w końcu na SPD, po trzech jazdach powiedział mi: "Jest moc".
Stron: 1 2 3 4