Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: LIDL - nowa oferta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Lidl gazeta

Wyszła nowa gazetka promocyjna Lidla. Jestem ciekaw czy macie zamiar coś kupić Tongue
Mnie osobiście zainteresowała kurtka rowerowa softshell za 69 zl ;P
Mnie też ona interesuje ;-) , w czwartek skoro świt zobaczymy czy warta tej ceny
Pompka stacjonarna i okularki jeśli nie rozczaruję się w realu...
Napiszę to co na innym forum:

Kupiłem spodnie z szelkami. Normalne ciuchy a także rowerowe z Decathlonu mam L (175 cm, 85 kg). Wszystkie dotychczasowe z Lidla mam M więc spodnie też wziąłem M. No i okazało się, że "szelki" trochę za krótkie i przez to pampers wbijał się w d... Wymieniłem na L. Aha, info odnośnie wymiany. Można wymienić na inny rozmiar obojętnie w którym Lidlu, nie trzeba w tym, w którym kupiliśmy.
Ktoś miał w ręku tą kurtkę softshell ? Jak ją oceniacie ?..zapomniało mi się, że to dziś wchodzi oferta
No ja np. miałem Wink Za 70 zł to chyba byłby dobry zakup. Są dwie wersje, z kapturem i bez. Wykończone w miarę, nitki nigdzie nie wyłażą. Plecy cienka warstwa przepuszczalnego materiału. Rękawy długie, z rzepem na końcu, można je zwęzić.
Kurtka wyglądała raczej solidnie. Chociaż w podobnej cenie w Decathlonie jest coś takiego http://www.decathlon.com.pl/PL/bluza-3- ... 193583681/

Zostały ostatnie sztuki cena 70-80 zł. Moim zdaniem lepsza inwestycja.
Po za tym w Lidlu na Diamentowej jest jeszcze trochę ubrań męskich-damskich z poprzedniej akcji.
Bluzy i bluzki z krótkim rękawem, niestety małe rozmiary ale za to w dobrej cenie (17,99 zł nie wiem ile kosztowały wcześniej).
kupił ktoś może takie cudo ? http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-8FB ... _29396.htm

Warte to coś?

Dojdę do szaletu i trafie w dziurę, jak wywali korki w nocy u północy?
Bart napisał(a):Dojdę do szaletu i trafie w dziurę, jak wywali korki w nocy u północy?
dojdziesz i trafisz :mrgreen:
Ale do jazdy to raczej porażka.
Lepsza była w biedronce bo na diodzie CREE za 19zł. Dobrze świeci(MAM)


A ja kupiłem pompkę w Zamościu:

[Obrazek: DSC09410.jpg]
Kupiłam dzisiaj okulary i bluzę. Miałam raczej nadzieję na kurtkę z kapturem, ale w Lidlu na Kunickiego już ich nie było Sad Męskich za to od groma. Może widzieliście w innym Lidlu lepsze zaopatrzenie w kobiece ciuszki?
Stron: 1 2 3