Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sabat Krajno Park Miniatur
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ciekawe miejsce, chyba warto się wybrać, zwłaszcza z dzieciakami Smile Ale może długodystansowcy z forum też podłapią (ok. 165 km z Lublina najkrótszą trasą) Wink

http://www.sabatkrajno.pl/aleja-miniatur.html

Pozdrower
Grzesiek
'Piramida Cheopsa została zbudowana idealnie tak jak jest zbudowana ta prawdziwa w Gizie z zachowaniem idealnych proporcji i posadowienia co do stron świata, a to jest ważne bo chcemy w niedalekiej przyszłości wykorzystywać pozytywne promieniowanie tej Piramidy do celów rehabilitacyjnych (...)'. Zainspirowało mnie to do postawienia takiej piramidy u mnie w pracy. Ustawię, powiemy pacjentom, że od dzisiaj leczy ich piramida, a my będziemy to tylko nadzorować :mrgreen: Cudowne :mrgreen:
Ciekawe miejsce, tak na marginesie, na pewno warto tam pojechać Smile

radzik

slonko_k napisał(a):Piramida Cheopsa została zbudowana idealnie tak jak jest zbudowana ta prawdziwa w Gizie [..]

ciekawi mnie jak w XXI wieku, w dobie komputerów, lotów w kosmos czy budowy 30km tuneli by pozderzać sobie hadrony, w naszym pięknym praworządnym kraju, odwołującym się przecież w Preambule do jakże wspaniałych wartości, w tym chrześcijańskich, możliwe było zorganizowanie takie przedsięwzięcia, w którym tysiące niewolników za głodowe pensje, w pocie, krwi i łzach wznosiło tę piramidę i nikt niczego nie zauważył. Gdzie był ZUS, US, PIP itd? Mam nadzieję Grzesiu, że skoro już dowiedziałeś się o tym procederze, zgłosiłeś sprawę przynajmniej do prokuratury..
radzik napisał(a):w naszym pięknym praworządnym kraju, odwołującym się przecież w Preambule do jakże wspaniałych wartości, w tym chrześcijańskich, możliwe było zorganizowanie takie przedsięwzięcia, w którym tysiące niewolników za głodowe pensje, w pocie, krwi i łzach wznosiło tę piramidę i nikt niczego nie zauważył. Gdzie był ZUS, US, PIP itd?
Hmm, trochę to nie po polsku, ale wysiliwszy się, chyba uchwyciłem sens (podejrzewam, że miało to być zabawne, ale jakoś chyba Ci nie wyszło). A co do tego gdzie był ZUS to akurat on jest właśnie taką piramidą Wink

radzik

KermitOZ napisał(a):A co do tego gdzie był ZUS to akurat on jest właśnie taką piramidą Wink

sugerujesz, że leczy? :mrgreen:
Tak, jest to swoista autoterapia Wink
Wg wielu archeologów, piramidy Cheopsa nie budowali niewolnicy :-P
Witajcie Nie mieliśmy jeszcze sposobności zapoznać się...

Co do piramid Kilka latek temu pod piaskami pustyni w okolicy piramid odkryto miasto, w którym żyli i mieszkali budowniczowie piramid - wszystkie ślady w ty miejscu wskazywały na to, że nie byli to niewolnicy, wręcz przeciwnie...