Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Nowa :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dwa najnowsze tematy powitalne zostały założone przez Małgorzaty, a ja będę trzecią Smile

Jestem rowerową nowicjuszką - oczywiście szalałam na rowerach w dzieciństwie, ale później miałam długą przerwę i dopiero w tym roku przypomniałam sobie, jaka to była frajda. Doprowadziłam do porządku swojego starego górala i często jeżdżę na nim do pracy. Poza tym w ładne wolne dni organizuję sobie trochę dłuższe wypady, do tej pory głównie nad Zalew, ale ostatnio zaczęłam też wypróbowywać inne trasy ze szlakami rowerowymi. Nie stronię od "gorszych" dróg, ale jest to jazda zdecydowanie rekreacyjna, przerywana nieraz postojami na obserwacje przyrody albo przeczytanie jakiejś tablicy informacyjnej. Póki co były to wycieczki samotne, co ma swój urok, ale mam nadzieję, że tutaj znajdę też jakieś towarzystwo - jeżeli nie w tym sezonie, to w następnym Smile.

radzik

radzik wita Wink


i zaprasza na ustawki :!:
Jakub.P wita Wink
Grzesiek wita Wink
Witaj. Brakuje nam tutaj osób co to jeszcze chcą się zatrzymywać i podziwiać piękne okoliczności przyrody :-D
Witaj :mrgreen:
Jurek S napisał(a):Witaj. Brakuje nam tutaj osób co to jeszcze chcą się zatrzymywać i podziwiać piękne okoliczności przyrody :-D

Pewnie wszyscy już jeżdżą na pamięć po tych wyznaczonych trasach, a ja je dopiero poznaję :-D
Ha, Małgorzaty ostatnio rządzą Smile

Jurek S napisał(a):Witaj. Brakuje nam tutaj osób co to jeszcze chcą się zatrzymywać i podziwiać piękne okoliczności przyrody :-D

No właśnie chciałam zwrócić uwagę na to, że w takim tempie nie da się odpowiednio podziwiać krajobrazów, ale potem sobie przypomniałam, że i tak było ciemno, ja jestem ślepa jak kret, więc niewiele bym zobaczyła Smile

No żartuję z tym tempem, było w porządku Wink
Abigail, witaj na forum.
Jak to miło, że ktoś podkreśla to, że czyta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Stron: 1 2