Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.08.2012, godz.18.00, Koncertowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Żeby już nikt nie pisał, że nie doczytał, nie zdążył, nie namyślił się to już dzisiaj piszę ustawkę na czwartek. Zbiórka na pętli autobusu nr 15 na Koncertowej. Dystans ok 40km, lampki obowiązkowe, tempo rekreacyjne, szosa-teren i nie pytać o trasę :-P . Wrócimy gdzieś od strony Lipniaka
Jurek pod samym domem mi ustawki robisz Big Grin Dlatego jadę Big Grin
SHIM AN_na napisał(a):No tak 40 km to nie 60, w porywach70...,obecnie to coś bardziej dla mnie.
A zdążymy przed 19", (...)


No, ja takim hardcorem nie jestem :-D . Minimum 40km w ciągu godziny Confusedhock:
jeśli moje dwa kółka będą już sprawny to się pojawię Smile
jadę ;-)
Jako nowa na forum pierwszy raz słyszę, że środy są na babskie ustawki i zaświtała mi taka myśl w łowie- to jest jakoś związane z tym, że w te dni panowie oglądają Ligę Mistrzów? Smile

Dzisiaj jadę na działkę regulować przerzutki i smarować rower, więc chyba jutro się pojawię Smile
mraugorzata napisał(a):to jest jakoś związane z tym, że w te dni panowie oglądają Ligę Mistrzów? Smile
Moje skojarzenia za pierwszym razem były identyczne, ale okazało się, że to tylko przypadek. Poza tym kto ogląda ten ogląda Wink
Cytat:A tak w ogóle to czy ta ustawka nie może być dzisiaj, plizzzz

Dzisiaj już ustawka jest - w dziale sportowym. Jest właśnie raczej krótkodystansowa, ale na tyle szybka, że wyrobisz się na tajczi i jeszcze inne takie tam :mrgreen: . Sorki za OT ;-)
Jednak mnie nie będzie.

Szukam pilnie porządnego serwisu rowerowego, w którym naprawiliby mi usterkę w miarę szybko i po rozsądnej cenie. Myślałam dzisiaj, że skończy się u mnie na regulacji przerzutek i smarowaniu, ale wczoraj chyba przywaliłam o coś w lesie, przez co skrzywiła się zębatka z przodu, jak ją na działce naprostowałam, to przestały mi przeskakiwać z tyłu przerzutki. Efekt- z działki rower poszedł na dach samochodu i do domu. Ale przecież ja nic złego nie chciałam :roll:
W zależności od miejsca zamieszkania - Centrala Rowerowa na Bursaki albo Szprycha na Wierzbowej.
Stron: 1 2 3 4